Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دپارتمان ها > دپارتمان علوم پزشكی > پزشکی > خدمات تخصصی پزشکی > ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی پزشکی
 ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی پزشکی

ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی پزشکی توسط مترجمین پزشکی پورتال پویان ارائه می شود. پزشکان همواره در تلاش هستند تا روش های جدیدی برای پیشگیری و درمان بیماری های انسان بیابند. سالیانه منابع علمی بسیار ارزشمندی از یافته های پزشکان به صورت کتاب، مجله و مقاله به زبان انگلیسی منتشر می شود. یکی از راه های آگاهی از آخرین یافته های علم پزشکی ترجمه متون تخصصی پزشکی از انگلیسی به فارسی است. ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی پزشکی راه رسیدن به یافته های علم پزشکی را هموار می کند.

بدیهی است که ترجمه متون تخصصی پزشکی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته پزشکی تحصیل کرده باشد. ترجمه متن پزشکی توسط مترجم پزشکی باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شده و مفاهیم و اصطلاحات از زبان انگلیسی به درستی به فارسی منتقل  شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی پزشکی اقدام به ارائه ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی پزشکی می نماید.

خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی کلیه متون تخصصی پزشکی اعم از ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب های پزشکی، ترجمه انگلیسی به فارسی پایان نامه های پزشکی، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات پزشکی، ترجمه انگلیسی به فارسی اسلاید های پزشکی و ترجمه انگلیسی به فارسی سایر متون تخصصی پزشکی توسط مترجمین پزشکی پورتال پویان انجام می شود.

گروه پزشکی علاوه بر ترجمه متون انگلیسی پزشکی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته پزشکی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی پزشکی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پزشکی و ویرایش مقالات انگلیسی پزشکی را مشاهده نمایید.

برای ارسال سفارش ترجمه متن پزشکی خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه انگلیسی به فارسی در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1862


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید