ترجمه مقالات شیمی

ترجمه مقالات شیمی از فارسی به انگلیسی یکی از خدمات مترجمان پورتال پویان بوده و اگر قصد انتشار یافته های علمی شیمی خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی را دارید و مقاله خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله شیمی خود را به مترجمان شیمی پورتال پویان بسپارید. مترجمین شیمی ما تجربه کافی برای ترجمه مقالات ISI شیمی از فارسی به انگلیسی را دارا بوده و مقالات شیمی متعددی را از فارسی به انگلیسی ترجمه کرده اند.

گروه مترجمان رشته شیمی

بدیهی است که ترجمه مقالات شیمی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته شیمی تحصیل کرده باشد. هم رشته بودن مترجم با متنی که ترجمه می شود باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی شیمی اقدام به ارائه ترجمه مقالات ISI شیمی می نماید. ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شیمی مرتبط با گرایش های شیمی تجزیه، شیمی فیزیک، شیمی آلی، شیمی معدنی، و ... پذیرفته می گردد.

علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شیمی، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی کلیه متون شیمی اعم از ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های شیمی، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های شیمی، ترجمه فارسی به انگلیسی اسلاید های شیمی و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی شیمی توسط مترجمین شیمی پورتال پویان انجام می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقالات شیمی و قیمت ترجمه

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ارسال سفارش ترجمه، بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

برای مشاهده قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شیمی، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید.

 

گروه شیمی علاوه بر ترجمه متون فارسی شیمی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته شیمی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی شیمی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون شیمی و ویرایش مقالات انگلیسی شیمی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1504


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید