ترجمه متون تخصصی شیمی آفت کش ها

ترجمه متون تخصصی شیمی آفت کش ها را به مترجمان شیمی پورتال پویان بسپارید. یکی از روش های از بین بردن آفات مبارزه شیمیایی با آفات است. پژوهشگران و دانشمندان شیمی در تلاش هستند تا برای مبارزه با آفات ترکیباتی تولید کنند که ضمن داشتن اثر بازدارندگی آفات، کمترین تاثیر مخرب بر محیط زیست و انسان را داشته باشند. اما چگونه می توان از آخرین روش های علمی و ترکیبات ضد آفات آگاه شد؟ ترجمه متون تخصصی شیمی آفت کش ها یکی از روش های رایج برای دستیابی به دانش شیمی در خصوص آفت کش هاست. سالانه منابع علمی متنوع و ارزشمندی در زمینه مبارزه شیمیایی با آفات به زبان انگلیسی منتشر می شود. با ترجمه متون تخصصی شیمی آفت کش ها مسیر دسترسی به این دانش ها هموار می شود.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی در زمینه شیمی آفت کش ها از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات شیمی آفت کش ها، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش شیمی آفت کش ها، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شیمی آفت کش ها و ترجمه سایر متون تخصصی شیمی آفت کش ها توسط گروه مترجمان شیمی پورتال پویان انجام می گیرد.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2865


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید