ترجمه تخصصی شیمی

ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی شیمی توسط مترجمین رشته شیمی پورتال پویان ارائه می شود. امروزه یافته های علم شیمی در همه جنبه های زندگی بشر مورد استفاده قرار می گیرد. ترجمه متون تخصصی شیمی راه دستیابی به دانش و یافته های روز افزون علم شیمی را هموار می کند. ترجمه متون تخصصی شیمی محدودیت زبان انگلیسی را از پیش روی پژوهشگران حوزه شیمی بر می دارد. سالانه منابع بسیار ارزشمندی در زمینه شیمی به صورت کتاب، مقاله و مجله منتشر می شود. ترجمه تخصصی متون شیمی امکان بهره مندی از این منابع را تسهیل می کند.

مترجمان گروه شیمی

ترجمه متون تخصصی شیمی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته شیمی تحصیل کرده باشد. هم رشته بودن مترجم با متنی که ترجمه می شود باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی شیمی اقدام به ارائه ترجمه متون تخصصی شیمی از انگلیسی به فارسی می نماید. ترجمه تخصصی شیمی به مترجم هم گرایش با متن شیمی سپرده می شود. به عنوان مثال متن تخصصی شیمی کاربردی توسط مترجم شیمی با گرایش شیمی کاربردی انجام می شود.

رشته شیمی در همه مقاطع دارای گرایش های متنوعی است. خدمات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی به همه گرایش های شیمی ارائه می شود. خدمات ترجمه متون تخصصی شیمی محض، ترجمه تخصصی شیمی کاربردی، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی شیمی فیزیک، ترجمه متون تخصصی شیمی تجزیه، ترجمه تخصصی شیمی آلی، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی شیمی معدنی، ترجمه متون تخصصی تجزیه و ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی سایر گرایش های شیمی در پورتال پویان ارائه می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه تخصصی شیمی و قیمت ترجمه

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را جهت مشاهده قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی شیمی ملاحظه فرمایید.

 

گروه شیمی علاوه بر ترجمه متون انگلیسی شیمی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته  شیمی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی شیمی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شیمی و ویرایش مقالات انگلیسی شیمی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1597


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید