ترجمه متون تخصصی شیمی کاربردی

ترجمه متون تخصصی شیمی کاربردی توسط مترجمین شیمی با گرایش شیمی کاربردی در پورتال پویان انجام می شود. سالانه مقالات و یافته های علمی بسیار زیادی در حوزه شیمی کاربردی به چاپ می رسد که آگاهی از آنها می تواند راه دستیابی به جدیدترین دستاوردهای علم شیمی و کاربرد شیمی را هموار نماید. همچنین شما می توانید به کمک ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شیمی کاربردی، اقدام به ارسال مقالات شیمی خود به مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی نمایید. شما دانشجویان و اساتید ارجمند رشته شیمی با گرایش کاربردی می توانید ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی متن  شیمی کاربردی خود را برای پورتال پویان ارسال نمایید. ترجمه متون تخصصی شیمی کاربردی محدودیت زبان انگلیسی را از پیش روی پژوهشگران شیمی بر می دارد.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی شیمی کاربردی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات شیمی کاربردی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شیمی کاربردی، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های شیمی کاربردی و ترجمه سایر متون تخصصی شیمی کاربردی توسط گروه مترجمان شیمی کاربردی ما انجام می گیرد. بنابراین برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن شیمی کاربردی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی شیمی کاربردی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2882


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید