ترجمه متون تخصصی شیمی ‌دارویی

شما دانشجویان و اساتید ارجمند شیمی می توانید برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن شیمی گرایش شیمی ‌دارویی، سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی شیمی ‌دارویی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. خدمات ترجمه متون تخصصی شیمی گرایش شیمی ‌دارویی توسط مترجمان شیمی پورتال پویان به طور تخصصی ارائه می شود.

اگر مقاله ای را به زبان فارسی و در زمینه شیمی دارویی نوشته اید و قصد ارسال آن به مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی را دارید، می توانید از مترجمین فارسی به انگلیسی پورتال پویان کمک بگیرید. ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شیمی دارویی توسط مترجمین با گرایش شیمی دارویی انجام می شود.

 علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شیمی دارویی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش شیمی ‌دارویی و ترجمه سایر متون تخصصی شیمی ‌دارویی توسط گروه مترجمان شیمی ما انجام می گیرد.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2807


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید