ترجمه مقالات برق

ترجمه مقاله برق از فارسی به انگلیسی توسط مترجمان مجرب دانش آموخته مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی برق انجام می گیرد. این مترجمان موفق شده اند آزمون های مترجمی فارسی به انگلیسی پورتال پویان را با موفقیت پشت سر گذارند و دارای مهارت های زبان انگلیسی کافی جهت ترجمه مقالات ISI برق و نیز مقالات کنفرانسی برق می باشند. مترجمان برق گروه پویان علاوه بر ترجمه مقاله های ISI مهندسی برق، ترجمه پایان نامه ها، کتب، کاتالوگ ها و نیز سایر متون تخصصی مرتبط با رشته برق را از فارسی به انگلیسی انجام می دهند.

شایان ذکر است که به دلیل گستردگی حوزه های مختلف تحقیقاتی رشته برق، مترجمان گروه برق بر اساس گرایش تحصیلی جدا شده و مترجمان در 4 گروه مترجمان الکترونیک ( شامل افزاره های نانو و میکرو الکترونیک، سیستم های الکترونیک و مدارهای مجتمع الکترونیک)، مترجمان قدرت( شامل الکترونیک قدرت و ماشین های الکترونیکی، سیستم های قدرت، برنامه ریزی و سیستم های مدیریت انرژی و سامانه های برق حمل و نقل)، مترجمان کنترل و مترجمان مخابرات (شامل مخابرات امن و رمزنگاری، مخابرات میدان و موج، مخابرات نوری، شبکه های مخابراتی، و مخابرات سیستم) تفکیک شده اند. ترجمه مقاله برق در وهله اول نیازمند درک محتوای علمی مقاله توسط مترجم و در وهله دوم ترجمه مفهومی آن محتوی، از فارسی به انگلیسی می باشد. با توجه به اینکه پورتال پویان برای ترجمه مقالات ISI برق )و مقالات کنفرانسی) از مترجمی با گرایش مرتبط استفاده می نماید دو شرط ذکر شده تحقق یافته و ترجمه مقاله برق به طور تخصصی و با انتقال درست مفاهیم علمی صورت می گیرد.

 لذا چنانچه مقاله ای را به زبان فارسی نگارش کرده اید، می توانید ترجمه مقاله برق خود را به دست مترجمان پورتال پویان بسپارید تا مقاله شما را از فارسی به انگلیسی ترجمه نمایند.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقالات ISI برق

با استفاده از خدمات ترجمه آنلاین پورتال پویان می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام به ارسال سفارش ترجمه خود نمایید. سایت پورتال پویان و یا سایر ابزارهای الکترونیک ما به صورت آنلاین امکان ارسال سفارش ترجمه را فراهم نموده اند تا زمان انجام سفارش ترجمه توسط مترجمین به حداقل ممکن رسد. جهت ارسال سفارش ترجمه مقالات ISI برق و یا ترجمه متون تخصصی برق خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری خود سفارش ترجمه را ارسال نمایید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه تخصصی را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه کنید.

هزینه ترجمه مقالات برق از فارسی به انگلیسی

جهت آگاهی دقیق از قیمت ترجمه مقالات ISI برق می توانید بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. جهت جلب رضاییت مشتریان عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه فراهم شده است. در صورتی که هزینه ترجمه  از 50 هزار تومان بیشتر باشد، می توانید هزینه ترجمه برق را به صورت قسطی پرداخت نمایید.

گارانتی ترجمه

ترجمه مقالات و ترجمه متون تخصصی برق با ضمانت انجام می شود و در صورت بروز خطا، شامل گارانتی رفع نقص و اصلاح رایگان هستند. سفارشات ترجمه فارسی به انگلیسی که با پلن عالی انجام می شوند تا زمان چاپ مقاله شامل گارانتی بوده و در صورتی که مجله درخواست بازبینی زبان مقاله را داشته باشد، این کار به صورت رایگان انجام می گیرد.
 

 گروه مهندسی برق علاوه بر ترجمه مقالات فارسی برق، ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی برق را نیز انجام می دهد. ترجمه متون تخصصی برق از انگلیسی به فارسی نیز توسط گروه مترجمان برق پورتال پویان انجام می گیرد.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2693


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید