ترجمه تخصصی برق

ترجمه متون تخصصی برق در پورتال پویان به صورت تخصصی و به دست مترجمان رشته برق که آزمون های مترجمی پورتال پویان را با موفقیت سپری کرده اند، انجام می گیرد. با توجه به اینکه ترجمه تخصصی برق به دست مترجم رشته برق انجام میشود، مترجم ابتدا مفاهیم را درک و سپس اقدام به ترجمه تخصصی متون برق می نماید؛ لذا از ترجمه تحت الفظی اجتناب شده و ترجمه تخصصی و مفهومی صورت می گیرد.

نکته دیگر اینکه گرایش های رشته برق نیز با هم تفاوت فروان دارند و ترجمه تخصصی برق مربوط به هر یکی از 4 گرایش اصلی رشته برق باید به دست مترجم همان گرایش انجام شود. بنابراین پورتال پویان مترجمان برق را با توجه به گرایش های الکترونیک، قدرت، کنترل و مخابرات جدا کرده و ترجمه تخصصی برق مربوط به هر گرایش به مترجم همان گرایش واگذار می گردد. چرا که مترجمی که خود در گرایش برق قدرت فارغ التحصیل شده است نمیتواند بمانند کسی که فارغ التحصیل گرایش الکترونیک می باشد، متون تخصصی مربوط به برق الکترونیک بویژه مقالات مربوط به شاخه افزاره های میکرو و نانوالکترونیک را ترجمه نماید. البته عکس این قضیه نیز صادق بوده و متون تخصصی برق قدرت نیز بهتر است توسط مترجم فارغ التحصیل گرایش قدرت انجام شود تا گرایش الکترونیک یا مخابرات. با این تفکیک، در حین ترجمه تخصصی برق، هم اصطلاحات درست ترجمه شده و هم به دلیل آشنایی مترجم با مباحث علمی، انتقال مطلب به درستی صورت گرفته و از نوشتن جملات مبهم خودداری می شود. 

ترجمه انگلیسی به فارسی کلیه متون تخصصی مرتبط با رشته مهندسی برق، از جمله ترجمه کتاب های تخصصی برق، ترجمه پایان نامه برق، ترجمه بروشور و کاتالوگ تجهیزات برقی، ترجمه مقالات برق و ترجمه تخصصی سایر متون رشته مهندسی برق توسط مترجمان گروه برق پورتال پویان انجام می گیرد.

ثبت سفارش ترجمه متون تخصصی برق به صورت آنلاین

با استفاده از خدمات ترجمه آنلاین پورتال پویان، می توانید در هر زمان و بدون نیاز به مراجعه حضوری سفارش ترجمه متون تخصصی برق خود را ارسال نمایید.
جهت ارسال سفارش ترجمه تخصصی برق، عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری سفارش ترجمه تخصصی برق خود را ارسال نمایید.
می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه نمایید
.

هزینه ترجمه تخصصی برق

پورتال پویان در راستای جلب رضایت مشتریان و کاربران عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه متون تخصصی برق را فراهم ساخته است. اگر قیمت ترجمه از 50 هزار تومان بیشتر باشد در صورت تمایل می توانید هزینه ترجمه متون تخصصی برق را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی دقیق از نرخ ترجمه بخش تخمین هزینه ترجمه را مشاهده نمایید.

امکان تحویل ترجمه در چند مرحله

پورتال پویان امکان تحویل مرحله به مرحله ترجمه را فراهم نموده است و چنانچه متن تخصصی ارسال شما شامل صفحات زیادی باشد، می توانید ترجمه متون تخصصی را به صورت مرحله مرحله دریافت نمایید. در این شیوه پس از تکمیل ترجمه هر بخش، ترجمه برای شما ارسال می شود. برای جزئیات بیشتر بخش امکان تحویل چند مرحله ای سفارش را ببینید.

گارانتی ترجمه

کلیه سفارشات ترجمه تخصصی متون برق با ضمانت انجام می شوند و دارای گارانتی رفع نقص و اصلاح می باشند.


گروه مهندسی برق علاوه بر ترجمه متون انگلیسی برق، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته مهندسی برق و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی برق را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات برق و ویرایش مقالات انگلیسی برق را ملاحظه کنید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2548


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید