ترجمه متون تخصصی برق قدرت

ترجمه متون تخصصی برق قدرت شامل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی برق قدرت توسط مترجمان برق قدرت پورتال پویان انجام می پذیرد. ترجمه تخصصی برق قدرت از جمله ترجمه مقالات برق قدرت، ترجمه کتاب ها و پایانامه های برق قدرت و ترجمه سایر متون تخصصی قدرت ( از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی) توسط گروه مترجمان برق پورتال پویان انجام می گیرد.

 ترجمه متن تخصصی برق قدرت مربوط به کلیه شاخه های برق قدرت شامل ترجمه متون تخصصی سیستم های قدرت، ترجمه تخصصی الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی، ترجمه متون تخصصی برنامه ریزی و مدیریت سیستم های انرژی و ترجمه تخصصی سامانه های برقی حمل و نقل، توسط گروه مهندسی برق قدرت ما پذیرفته می گردد. مترجمان گروه برق با توجه به گرایش تحصیلی تفکیک شده اند و  برای ترجمه متون تخصصی برق قدرت از مترجمان رشته برق با گرایش برق قدرت استفاده می گردد تا ترجمه متون تخصصی برق قدرت هر چه تخصصی تر و صحیح تر انجام شده و مفاهیم به درستی از زبان مبدا به زبان مقصد منتقل شود.

 بخش  راهنمای ارسال سفارش ترجمه را جهت اشنایی با روند ثبت سفارش ترجمه، ملاحظه فرمایید.

برای ارسال سفارش ترجمه، ابتدا عضو پورتال پویان شوید و سپس از صفحه شخصی سفارش ترجمه خود را ارسال نمایید. برای مشاهده هزینه ها، قسمت تخمین زمان و هزینه ترجمه را ملاحظه فرمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3998


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید