ترجمه متون تخصصی الکترونیک

خدمات ترجمه متون تخصصی الکترونیک شامل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی برق الکترونیک توسط مترجمان الکترونیک پورتال پویان به طور تخصصی انجام می گیرد.

 ترجمه تخصصی کلیه شاخه های الکترونیک از جمله ترجمه متون تخصصی مدارهای مجتمع الکترونیک، ترجمه متون تخصصی افزاره های میکرو و نانوالکترونیک و ترجمه  تخصصی سیستم های الکترونیک دیجیتال پذیرفته می گردد. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی الکترونیک از جمله مقالات برق الکترونیک، کتاب ها و پایانامه های الکترونیک و ترجمه سایر متون تخصصی الکترونیک توسط گروه مترجمان الکترونیک ما انجام می گیرد.

 برای ترجمه تخصصی الکترونیک از مترجمان رشته برق با گرایش الکترونیک استفاده می گردد تا ترجمه متون تخصصی الکترونیک هر چه تخصصی تر و صحیح تر انجام شود. بنابراین برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن الکترونیک خود می توانید سفارش ترجمه متون تخصصی برق الکترونیک خود را برای مترجمان الکترونیک پورتال پویان ارسال کنید.

راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

برای ثبت سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3091


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید