ترجمه متون تخصصی برنامه ریزی اجتماعی

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی برنامه ریزی اجتماعی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات برنامه ریزی اجتماعی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش برنامه ریزی اجتماعی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات برنامه ریزی اجتماعی و ترجمه سایر متون تخصصی برنامه ریزی اجتماعی توسط گروه مترجمان علوم اجتماعی ما انجام می گیرد.

برای داشتن ترجمه ای تخصصی، سلیس و روان از متون مربوط به برنامه ریزی اجتماعی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی برنامه ریزی اجتماعی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  برنامه ریزی اجتماعی نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران دپارتمان علوم اجتماعی پورتال پویان کمک بگیرید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید. 

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2576


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید