Skip Navigation Links

مقاله برنامه ریزی اجتماعی با ترجمه فارسی را از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) دانلود نمایید. اصل مقاله ISI یا کنفرانسی در زمینه برنامه ریزی اجتماعی رایگان است. شما می توانید با استفاده از امکان جستجوی پیشرفته و یا از لیست پایین همین صفحه مقاله برنامه ریزی اجتماعی با ترجمه فارسی مورد نظر خود را یافته و اقدام به دانلود رایگان مقاله انگلیسی نمایید. پس از دانلود مقاله انگلیسی و بررسی آن می توانید اقدام به خرید ترجمه فارسی مقاله برنامه ریزی اجتماعی نمایید.  

با کلیک روی "دانلود رایگان مقاله انگلیسی" می توانید علاوه بر مشاهده مشخصات کامل مقاله اعم از ناشر، نویسنده، چکیده فارسی و چکیده انگلیسی اقدام به دانلود رایگان مقاله ISI برنامه ریزی اجتماعی نمایید. چه در صفحه مقاله و چه در لیست مقاله های برنامه ریزی اجتماعی با ترجمه فارسی با کلیک روی "خرید ترجمه فارسی و دانلود" می توانید مقاله مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. پس از تکمیل فرایند خرید و پرداخت بلافاصله لینک دانلود مقالات خریداری شده برای شما فعال می شود. همچنین لینک دانلود مقالات به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.  

این مقالات ترجمه شده برنامه ریزی اجتماعی به صورت کاملا تخصصی ترجمه شده و فایل ترجمه به صورت Word تایپ شده و قابل ویرایش است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید راهنمای خرید و دانلود از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) را مشاهده کنید.

تعداد بازدید : 3276


مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی گرایش برنامه ریزی اجتماعی

لیست مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی گرایش برنامه ریزی اجتماعی به شرح زیر است؛ همچنین می توانید از بخش جستجوی پیشرفته اقدام به یافتن مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی گرایش برنامه ریزی اجتماعی نمایید.

Third Places and the Social Life of Streets
مکان های ثالث و زندگی اجتماعی خیابان ها
Environmental Characteristics Influences on Physical Activity among Overweight Adolescents: Urban neighbourhood parks
تأثير مشخصات محيطي بر روي فعاليت جسماني در ميان نوجوانان چاق: پارك‌هاي محله‌اي شهري

تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید