ترجمه متون تخصصی پژوهشگری علوم اجتماعی

شما دانشجویان و اساتید ارجمند رشته علوم اجتماعی با گرایش پژوهشگری علوم اجتماعی می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی متن  پژوهشگری علوم اجتماعی خود را برای پورتال پویان ارسال نمایید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی پژوهشگری علوم اجتماعی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات پژوهشگری علوم اجتماعی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پژوهشگری علوم اجتماعی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های پژوهشگری علوم اجتماعی و ترجمه سایر متون تخصصی پژوهشگری علوم اجتماعی توسط گروه مترجمان پژوهشگری علوم اجتماعی ما انجام می گیرد.

 برای ترجمه متون تخصصی پژوهشگری علوم اجتماعی از مترجمان رشته علوم اجتماعی استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی پژوهشگری علوم اجتماعی مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند. بنابراین برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن پژوهشگری علوم اجتماعی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی پژوهشگری علوم اجتماعی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  پژوهشگری علوم اجتماعی نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران دپارتمان علوم اجتماعی پورتال پویان کمک بگیرید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2972


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید