ترجمه متون تخصصی روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی

راه آگاهی از جدیدترین دست آورد های علمی در زمینه روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی چیست؟ سالیانه حجم زیادی از اطلاعات و دانش جهانی در زمینه روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی تولید می شود که بسیاری از آنها به زبان انگلیسی هستند. ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی می تواند راه دستیابی به علوم روانشناسی‌ جهانی را هموار کند. ممکن است شما تمایل داشته باشید که دانش خود در زمینه روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی را در اختیار جامعه علمی روانشناسی‌ جهانی قرار دهید. شما می توانید با ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی و ارسال آن به مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی روانشناسی‌ در هم افزایی علم روانشناسی‌ سهیم شوید.

برای ترجمه متون تخصصی روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی از مترجمان رشته روانشناسی‌ استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شده و حاصل کار ترجمه ای سلیس، روان و تخصصی باشد.خدمات ترجمه متون تخصصی روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی شامل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی توسط مترجمان روانشناسی‌ پورتال پویان انجام می شود.

 ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات  روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات  روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی و ترجمه سایر متون تخصصی روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی توسط گروه مترجمان روانشناسی‌ پورتال پویان انجام می گیرد. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران روانشناسی‌ پورتال پویان کمک بگیرید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها،بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه متون تخصصی روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی در چند مرحله وجود دارد. 

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2467


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید