دانلود مقاله ترجمه شده ابعاد بوم شهر


چطور این مقاله ارتباطات تصویری را دانلود کنم؟

فایل انگلیسی این مقاله با شناسه 2009508 رایگان است. ترجمه چکیده این مقاله ارتباطات تصویری در همین صفحه قابل مشاهده است. شما می توانید پس از بررسی این دو مورد نسبت به خرید و دانلود مقاله ترجمه شده اقدام نمایید

قیمت :
665,000 ریال
شناسه محصول :
2009508
سال انتشار:
1997
حجم فایل انگلیسی :
754 Kb
حجم فایل فارسی :
59 کیلو بایت
نوع فایل های ضمیمه :
pdf+word
کلمه عبور همه فایلها :
www.daneshgahi.com

عنوان فارسي

ابعاد بوم شهر

عنوان انگليسي

Abstract The paper explores the evolution of the concept of the eco-city, and shows how it can be linked to issues ranging from urban planning and economic development through to matters of social justice. The challenge is to encourage local democracy within a context of sustainability.

نویسنده/ناشر/نام مجله

Cities

این مقاله چند صفحه است؟

این مقاله ترجمه شده ارتباطات تصویری شامل 7 صفحه انگلیسی به صورت پی دی اف و 10 صفحه متن فارسی به صورت ورد تایپ شده است

چکیده فارسی

 چکیده

این مقاله تکامل مفهوم بوم شهر را جستجو می کند و نشان می دهد که آن چگونه می تواند به موضوعاتی از طراحی شهری و توسعه اقتصادی گرفته تا معضلات عدالت اجتماعی مرتبط باشد.چالش، ترغیب دموکراسی محلی در زمینه ای از پایداری می باشد.

1-مقدمه

من در این مقاله استدلال می کنم که مجموعه ای از ایده های کاملا مجزا درباره طراحی شهری، حمل و نقل، سلامتی، خانه سازی، انرژی، توسعه اقتصادی، زیستگاه های طبیعی، مشارکت عمومی و عدالت اجتماعی همگی یک چارچوب واحد را تشکیل می دهند: "بوم شهر".

واژه بوم شهر نسبتا جدید است، اما بر اساس مفاهیمی است که برای مدتی مدید وجود داشته اند. من با نگاهی بر ریشه های "بوم شهر" و سپس، با بررسی دیگر الگوها یا جنبش هایی که توسعه بوم شهر را به شدت تحت تاثیر قرار داده اند، آغاز می کنم. من از این بنیان گسترده، تمایل فزاینده به اینکه این ایده ها چگونه می توانند در سطح محلی بکار روند، را بررسی کرده و روابط میان ابعاد گوناگون نگرش بوم شهر را توصیف می کنم...


 

بوم شهرها توسعه شهری پایدار :کلمات کلیدی

چکیده انگلیسی

Abstract

The paper explores the evolution of the concept of the eco-city, and shows how it can be linked to issues ranging from urban planning and economic development through to matters of social justice. The challenge is to encourage local democracy within a context of sustainability.

Keywords: eco-cities sustainable urban development sustainable communities/cities
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]
 مقاله ارتباطات تصویری با ترجمه
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید