دانلود مقاله ترجمه شده کیفیت گزارشگری مالی چه ارتباطی با کارایی سرمایه گذاری دارد؟


چطور این مقاله حسابداری را دانلود کنم؟

فایل انگلیسی این مقاله با شناسه 2007979 رایگان است. ترجمه چکیده این مقاله حسابداری در همین صفحه قابل مشاهده است. شما می توانید پس از بررسی این دو مورد نسبت به خرید و دانلود مقاله ترجمه شده اقدام نمایید

قیمت :
1,055,000 ریال
شناسه محصول :
2007979
سال انتشار:
2009
حجم فایل انگلیسی :
296 Kb
حجم فایل فارسی :
529 کیلو بایت
نوع فایل های ضمیمه :
pdf+word
کلمه عبور همه فایلها :
www.daneshgahi.com

عنوان فارسي

کیفیت گزارشگری مالی چه ارتباطی با کارایی سرمایه گذاری دارد؟

عنوان انگليسي

How does financial reporting quality relate to investment efficiency

نویسنده/ناشر/نام مجله

Elsevier, Journal of Accounting and Economics

این مقاله چند صفحه است؟

این مقاله ترجمه شده حسابداری شامل 20 صفحه انگلیسی به صورت پی دی اف و 50 صفحه متن فارسی به صورت ورد تایپ شده است

چکیده فارسی

چکیده

شواهد قبلی مبنی بر اینکه گزارشگری مالی با کیفیت بالا، کارایی سرمایه گذاری را افزایش می دهد، به این موضوع نمی پردازد که آیا گزارش گری مالی، منجر به کاهش سرمایه گذاری بیش از حد با کمتر از حد می شود یا خیر؟ تحقیق حاضر، شواهدی را درباره مستند سازی یک ارتباط منفی (مثبت) شرطی، بین کیفیت گزارشگری مالی و سرمایه گذاری، برای شرکت های فعال در محیط مستعد برای سرمایه گذاری بیش از حد (کمتر از حد) فراهم می سازد. شرکت هایی با کیفیت گزارشگری مالی بالا، همچنین به میزان کمتری از سطوح سرمایه گذاری پیش بینی شده منحرف می شوند و این امر نشان دهنده حساسیت کمتر، به شرایط اقتصاد کلان است. این نتایج، نشان می دهد که یکی از مکانیسم های ارتباط دهنده کیفیت گزارش دهی و کارایی سرمایه گذاری، کاهش ناسازگاری هایی مانند مخاطره اخلاقی و انتخاب نادرست است که سرمایه گذاری کارا را به خطر می اندازد.

-1مقدمه

مطالعات پیشین، نشان می دهند که گزارشگری مالی با کیفیت بالاتر، می بایست منجر به افزایش کیفیت سرمایه گذاری شود. هم سو با این استدلالات، بیدل و هیلاری (2006) دریافتند که شرکت هایی با کیفیت بالاتر گزارش گری مالی، کارایی بیشتری در سرمایه گذاری را-که بر حسب حساسیت جریان نقدی سرمایه گذاری اندازه گیری می شود- نشان می دهند. البته، حساسیت جریان نقدی سرمایه گذاری می تواند هم منعکس کننده محدودیت های مالی و هم افزایش وجه نقد باشد (مثلا کاپلان و زینگلاس، 1997، 2000، فازاری و همکاران، 2000)…

کیفیت گزارشگری مالی سرمایه گذاری سرمایه :کلمات کلیدی

چکیده انگلیسی

Abstract

Prior evidence that higher-quality financial reporting improves capital investment efficiency leaves unaddressed whether it reduces over- or under-investment. This study provides evidence of both in documenting a conditional negative (positive) association between financial reporting quality and investment for firms operating in settings more prone to over-investment (under-investment). Firms with higher financial reporting quality also are found to deviate less from predicted investment levels and show less sensitivity to macro-economic conditions. These results suggest that one mechanism linking reporting quality and investment efficiency is a reduction of frictions such as moral hazard and adverse selection that hamper efficient investment.

Keywords: Financial reporting quality Capital investment
این برای گرایش های: حسابداری، کاربرد دارد. سایر ، را ببینید. [ برچسب: ]
 مقاله حسابداری با ترجمه
Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دپارتمان ها > دپارتمان علوم انسانی > حسابداری > مقاله های حسابداری و ترجمه فارسی آنها > کیفیت گزارشگری مالی چه ارتباطی با کارایی سرمایه گذاری دارد؟
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید