دانلود پاورپوینت مهندسی صنایع با عنوان کارت امتیازی متوازن و نحو پیاده سازی آن در سازمان

آیا سازمان نیز علایم حیاتی دارد؟ آیا آنچنان كه فشار خون و نبض انسان حامل پیام مرگ و زندگی می توانند باشند ، می توان با اندازه گیری نبض و فشار خون سازمان نسبت به سلامت یا عدم سلامت آن آگاهی یافت؟ چارچوب كارت ارزیابی متوزان یكی از روشهای نوین و مفیدی است كه كنترل استراتژیك در سازمان را برمبنای عوامل حیاتی آن امكان پذیر می سازد. این نوشتار به معرفی کارت امتیازی متوازن و نحو پیاده سازی آن در سازمان می پردازد. می توانید این تحقیق مهندسی صنایع را به صورت پاورپوینت دانلود نمایید.
قیمت : 640,000 ریال
شناسه محصول : 2010055
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 21
نوع فایل های ضمیمه : powerpoint
حجم فایل : 285 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : پاورپوینت مهندسی صنایع با عنوان کارت امتیازی متوازن و نحو پیاده سازی آن در سازمان

چکیده

یكی از استعاره های جالب در مورد سازمان ، تشبیه سازمان به انسان است ، دراین تفكر به سازمان به مثابه موجودی زنده نگریسته می شود. اما در همه موجودات زنده ، بویژه انسان ، فاكتورهایی وجود دارد كه از آنها به عنوان علایم حیاتی نام برده می شود. ! آیا سازمان نیز علایم حیاتی دارد؟ آیا آنچنان كه فشار خون و نبض انسان حامل پیام مرگ و زندگی می توانند باشند ، می توان با اندازه گیری نبض و فشار خون سازمان نسبت به سلامت یا عدم سلامت آن آگاهی یافت؟ چارچوب كارت ارزیابی متوزان  یكی از روشهای نوین و مفیدی است كه كنترل استراتژیك در سازمان را برمبنای عوامل حیاتی آن امكان پذیر می سازد. این نوشتار به معرفی کارت امتیازی متوازن و نحو پیاده سازی آن در سازمان می پردازد. می توانید این تحقیق مهندسی صنایع را به صورت پاورپوینت دانلود نمایید.

مقدمه

در دنياي امروز ، سازمانهايي در مسير رقابت تجاري موفق خواهند بود كه بتوانند براي خود يك برنامه ريزي استراتژيك تعيين كرده و از طرفي به طور دقيق اهداف سازمان را شناسايي كرده و تك تك كاركنان را نيز به اين امر تشويق كنند كه اهداف خود را در مسير رشد سازمان تنظيم كنند. در مورد سازمان تعاریف بسیاری ارائه شده است. كلاسیك ها بر نقش ساختار در سازمان تاكید می كنند و نئو كلاسیك ها به انسان توجه اساسی دارند. سازمانهای مكانیكی ، سازمانهای ارگانیكی ، سازمان یادگیرنده ، سازمان به مثابه فرهنگ و انواع مختلفی از تعاریف دیگر كه هریك از زوایه ای خاص به سازمان می نگرند.

فهرست مطالب

مقدمه

نقشه راهبرد و BSC

·         منظر مالی

·         منظر مشتری

·         منظر فرایند

·         منظر آموزش و رشد

بکارگیری BSC ها در سازمانهای دولتی و غیر انتفاعی

مدل BSC برای موسسات غیر انتفاعی و دولتی

معضلات BSC

نتيجه گيري

Keywords: کارت امتیازی متوازن سازمان BSC
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. همچنین این در گرایش های: کلیه گرایش ها، می تواند کاربرد داشته باشد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links