دانلود تأثیرات اقتضائی عدم قطعیت محیطی بر ارتباط بین ادغام (یکپارچگی) زنجیرة تأمین و عملکرد عملیاتی

تأثیرات اقتضائی عدم قطعیت محیطی بر ارتباط بین ادغام (یکپارچگی) زنجیرة تأمین و عملکرد عملیاتی در این بخش از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) به صورت فایل Word برای دانلود رایگان ارائه شده است. این مقاله ترجمه شده مدیریت و مهندسی صنایع برای دانلود رایگان است.
قیمت : رایگان
شناسه محصول : 2003728
نویسنده/ناشر/نام مجله : Journal of Operations Management
سال انتشار: 2011
تعداد صفحات فارسي : 26
نوع فایل های ضمیمه : Pdf+Word
حجم فایل :
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : تأثیرات اقتضائی عدم قطعیت محیطی بر ارتباط بین ادغام (یکپارچگی) زنجیرة تأمین و عملکرد عملیاتی

چکیده

تأثیرات اقتضائی عدم قطعیت محیطی بر ارتباط بین ادغام (یکپارچگی) زنجیرة تأمین و عملکرد عملیاتی

تأثیرات اقتضائی عدم قطعیت محیطی بر ارتباط بین ادغام (یکپارچگی) زنجیرة تأمین و عملکرد عملیاتی در این بخش از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) به صورت فایل Word برای دانلود رایگان ارائه شده است. این مقاله ترجمه فارسی مقاله " The contingency effects of environmental uncertainty on the relationship between supply chain integration and operational performance" می باشد. این مقاله ترجمه شده مدیریت و مهندسی صنایع برای دانلود رایگان است.

 

چکیده

این مقاله، تحقیقات پیشین زنجیرة تأمین را با ایجاد و آزمایش تجربی یک مدل تئوریک از تأثیرات اقتضائی عدم قطعیت محیطی(EU) بر ارتباطات بین 3 بعد از یکپارچگی زنجیرة تأمین و 4 بعد از عملکرد عملیاتی توسعه می­دهد. براساس تئوری­ های پردازش اطلاعات سازمانی و اقتضائی، بحث می­کنیم که تحت شرائط عدم قطعیت بالا، ارتباطات بین یکپارچگی مشتری/عرضه­ کننده و تحویل و عملکرد منعطف و بین یکپارچگی داخلی و کیفیت محصول و هزینه تولید تقویت خواهد شد. این فرضیات به طور گسترده از طریق تحلیل­ های گروهی و مسیر ساختاری پرسشنامه­ هایی که از 151 کارخانه تولید خودرو در تایلند جمع ­آوری شد، تأیید شده است. این مقاله به تحقیقات اقتضائی مدیریت عملیات کمک کرده و به طور تجربی توضیحاتی را برای مدیران جهت متمایزکردن تأثیرات تلاش­ های یکپارچگی خارجی و داخلی تحت شرایط محیطی مختلف بیان می­کند.

واژگان کلیدی: عدم قطعیت محیطی، اقتضائی، ادغام زنجیرة تأمین، عملکرد عملیاتی

Keywords: دانلود مقاله مدیریتی رایگان زنجیره تامین
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. همچنین این در گرایش های: کلیه گرایش ها، می تواند کاربرد داشته باشد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links