ترجمه مقالات زمین شناسی

ترجمه مقالات زمین شناسی از فارسی به انگلیسی یکی از خدمات مترجمان پورتال پویان بوده و اگر قصد انتشار یافته های علمی زمین شناسی خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی را دارید و مقاله خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله زمین شناسی خود را به مترجمان زمین شناسی پورتال پویان بسپارید. مترجمین زمین شناسی ما تجربه کافی برای ترجمه مقالات ISI زمین شناسی از فارسی به انگلیسی را دارا بوده و مقالات زمین شناسی متعددی را از فارسی به انگلیسی ترجمه کرده اند.

گروه مترجمان رشته زمین شناسی

با توجه به پیچیدگی ذاتی مقالات و متون رشته زمین شناسی و مفاهیم دشوار این رشته، ترجمه مقالات زمین شناسی از فارسی به انگلیسی دارای حساسیت ویژه ای است و مترجم می بایست قادر به درک دقیق مفاهیم علمی مقاله باشد تا بتواند ترجمه را با انتقال درست مفاهیم صورت دهد. لذا بدیهی است که ترجمه مقالات زمین شناسی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته زمین شناسی تحصیل کرده باشد. هم رشته بودن مترجم با متنی که ترجمه می شود باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی زمین شناسی اقدام به ارائه ترجمه مقالات ISI زمین شناسی می نماید.

علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زمین شناسی، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی کلیه متون زمین شناسی اعم از ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های زمین شناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های زمین شناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی اسلاید های زمین شناسی و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی زمین شناسی توسط مترجمین زمین شناسی پورتال پویان انجام می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقالات زمین شناسی و قیمت ترجمه

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ارسال سفارش ترجمه، بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

برای مشاهده قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زمین شناسی، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید.

 

گروه زمین شناسی علاوه بر ترجمه متون فارسی زمین شناسی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته زمین شناسی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی زمین شناسی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون زمین شناسی و ویرایش مقالات انگلیسی زمین شناسی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1905


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید