ترجمه تخصصی زمین شناسی

خدمات ترجمه متون تخصصی زمین شناسی از انگلیسی به فارسی توسط مترجمین زمین شناسی پورتال پویان ارائه می شود. دانش زمین شناسی یکی از رشته های بسیار مهم علوم پایه بوده و ترجمه انگلیسی به فارسی متون و مقالات تخصصی زمین شناسی می تواند مسیر دستیابی به دانش روز افزون زمین شناسی را هموار کند. منابع علمی بسیار ارزشمندی در حوزه زمین شناسیات وجود دارد و سالانه بر حجم کمی و کیفی یافته های علم زمین شناسی افزوده شده و در قالب کتاب، مجله و مقاله و عمدتا به زبان انگلیسی منتشر می شود. ترجمه متون تخصصی زمین شناسی محدودیت زبان انگلیسی برای پژوهشگران را از میان بر می دارد و آن ها را یافته های جدید رشته زمین شناسی آشنا می سازد.

گروه مترجمان رشته زمین شناسی

ترجمه متون تخصصی زمین شناسی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته زمین شناسی تحصیل کرده باشد. ترجمه متن زمین شناسی توسط مترجم رشته زمین شناسی باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی زمین شناسی اقدام به ارائه ترجمه تخصصی زمین شناسی می نماید.

خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی کلیه متون تخصصی زمین شناسی اعم از ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب های زمین شناسی، ترجمه تخصصی پایان نامه های زمین شناسی، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات زمین شناسی، ترجمه انگلیسی به فارسی اسلاید های زمین شناسی و ترجمه سایر متون تخصصی زمین شناسی توسط مترجمین زمین شناسی پورتال پویان انجام می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه تخصصی زمین شناسی و قیمت ترجمه

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه انگلیسی به فارسی در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

 

گروه زمین شناسی علاوه بر ترجمه متون انگلیسی زمین شناسی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته زمین شناسی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی زمین شناسی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زمین شناسی و ویرایش مقالات انگلیسی زمین شناسی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2040


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید