ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی

پورتال پویان برای ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی اقدام به تشکیل گروه مترجمان علوم اجتماعی نموده است که یکی از خدمات این گروه ارائه ترجمه تخصصی متون علوم اجتماعی می باشد. اعضای این گروه فارغ التحصیل رشته علوم اجتماعی بوده و به دلیل مهارت در زبان انگلیسی، ترجمه متون تخصصی را به صورت مفهومی انجام می دهند. مترجمان گروه علوم اجتماعی آزمون های مترجمی پورتال پویان را با موفقیت پشت سر گذاشته و با توجه به مهارت و سابقه در امر ترجمه، در دو گروه مترجمان پلن خوب و پلن عالی تفکیک شده اند.

سفارش آنلاین ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی

با استفاده از امکان ترجمه آنلاین متن تخصصی علوم اجتماعی می توانید در هر لحظه و بدون نیاز به مراجعه حضوری نسبت به ارسال سفارش ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی اقدام نمایید. کافی است در پروتال پویان ثبت نام کرده و سفارش ترجمه خود را برای ما ارسال نمایید.
برای ارسال سفارش ترجمه تخصصی علوم اجتماعی خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید.

قیمت ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی

جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و کاربران گرامی امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه متون  تخصصی علوم اجتماعی در پورتال پویان فراهم شده است. در صورتی که هزینه ترجمه از 50 هزار تومان بیشتر باشد، در صورت تمایل می توانید هزینه ترجمه را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی دقیق از نرخ ترجمه تخصصی علوم اجتماعی بخش تخمین هزینه و زمان را مشاهده نمایید.

 

گروه  علوم اجتماعی علاوه بر ترجمه متون انگلیسی علوم اجتماعی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته  علوم اجتماعی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی  علوم اجتماعی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم اجتماعی و بخش ویرایش مقالات انگلیسی علوم اجتماعی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1688


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید