ترجمه مقالات روانشناسی

ترجمه مقالات روانشناسی از فارسی به انگلیسی یکی از خدمات مترجمان پورتال پویان بوده و اگر قصد انتشار یافته های علمی روانشناسی خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی را دارید و مقاله خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله روانشناسی خود را به مترجمان روانشناسی پورتال پویان بسپارید. مترجمین روانشناسی ما تجربه کافی برای ترجمه مقالات ISI روانشناسی از فارسی به انگلیسی را دارا بوده و مقالات روانشناسی متعددی را از فارسی به انگلیسی ترجمه کرده اند.

گروه مترجمان رشته روانشناسی

با توجه به پیچیدگی ذاتی مقالات و متون رشته روانشناسی و مفاهیم دشوار این رشته، ترجمه مقالات روانشناسی از فارسی به انگلیسی دارای حساسیت ویژه ای است و مترجم می بایست قادر به درک دقیق مفاهیم علمی مقاله باشد تا بتواند ترجمه را با انتقال درست مفاهیم صورت دهد. لذا بدیهی است که ترجمه مقالات روانشناسی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته روانشناسی تحصیل کرده باشد. هم رشته بودن مترجم با متنی که ترجمه می شود باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی روانشناسی اقدام به ارائه ترجمه مقالات ISI روانشناسی می نماید. ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات روانشناسی مرتبط با گرایش های روانشناسی ‌بالینی، روانشناسی عمومی و آموزش‌ کودکان ‌استثنایی پذیرفته می گردد.

علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات روانشناسی، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی کلیه متون روانشناسی اعم از ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های روانشناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های روانشناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی اسلاید های روانشناسی و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی روانشناسی توسط مترجمین روانشناسی پورتال پویان انجام می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقالات روانشناسی و قیمت ترجمه

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ارسال سفارش ترجمه، بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

برای مشاهده قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات روانشناسی، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید.

 

گروه روانشناسی علاوه بر ترجمه متون فارسی روانشناسی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته روانشناسی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی روانشناسی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون روانشناسی و ویرایش مقالات انگلیسی روانشناسی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1758


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید