ترجمه تخصصی روانشناسی

رشته روانشناسی دربرگیرنده مفاهیم علمی پیچیده و دشوار است که این امر ترجمه متون تخصصی روانشناسی را دشوارتر از ترجمه متون و مقالات سایر رشته ها می نماید. اما نیاز به ترجمه تخصصی متون و مقالات رشته روانشناسی به شدت احساس می گردد. چراکه علم روانشناسی مانند سایر علوم انسانی به مطالعه انسان می پردازد. با اینکه فاکتورهای متنوعی در شکل گیری رفتار انسانی موثر هستند ولی وجه مشترک علوم روانشناسی در همه جهان مطالعه در مورد انسان است. بنابراین زبان نوشتن علم روانشناسی نمی تواند مانعی برای یادگیری آن باشد و نیاز به ترجمه آخرین دستاوردهای علمی این رشته به شدت احساس می گردد. ترجمه متون تخصصی روانشناسی می تواند راه دستیابی به تجارب و دانش علم جهانی روانشناسی را هموار کند. سالانه مطالب علمی متنوعی در حوزه روانشناسی منتشر می شود که بسیاری از آنها به زبان انگلیسی هستند. در این میان مترجمان روانشناسی پورتال پویان در کنار اساتید، دانشجویان و پژوهشگران روانشناسی خواهند بود تا با ترجمه متون تخصصی روانشناسی از انگلیسی به فارسی، دسترسی به دست آوردهای علم روانشناسی هموار شود.

گروه مترجمان رشته روانشناسی

پورتال پویان به این مهم تاکید دارد که ترجمه متون تخصصی روانشناسی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته روانشناسی تحصیل کرده باشد. چرا که همان طور که ذکر شده متون و مقالات رشته روانشناسی دارای پیچیدگی های مفهومی بوده و مترجم می بایست در رشته روانشناسی تحصیلات آکادمیک داشته باشد تا بتوان ترجمه متون تخصصی روانشناسی را به صورت مفهومی انجام دهد. هم رشته بودن مترجم با متنی که ترجمه می شود باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی روانشناسی اقدام به ارائه ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی روانشناسی می نماید.

خدمات ترجمه تخصصی روانشناسی به همه گرایش های روانشناسی ارائه می شود. لذا ترجمه متون تخصصی روانشناسی‌ عمومی، ترجمه تخصصی روانشناسی‌ صنعتی ‌و سازمانی و ترجمه متون تخصصی روانشناسی‌ و آموزش‌ کودکان ‌استثنایی توسط گروه مترجمان روانشناسی پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) پذیرفته می گردد.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه تخصصی روانشناسی و قیمت ترجمه

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال سفارش ترجمه، بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.  در بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه می توانید قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی را مشاهده فرمایید.

 

گروه روانشناسی علاوه بر ترجمه متون انگلیسی روانشناسی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته  روانشناسی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی روانشناسی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات روانشناسی و ویرایش مقالات انگلیسی روانشناسی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1905


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید