ترجمه تخصصی مقالات جغرافیا

ترجمه مقاله ISI جغرافیا از فارسی به انگلیسی جهت ارسال به مجلات تخصصی رشته جغرافیا توسط مترجمین پورتال پویان انجام می شود. می توانید نتایج حاصل از کار تحقیقاتی و یا پایان نامه خود را در قالب یک مقاله فارسی آماده نموده و ترجمه مقاله فارسی جغرافیا خود را به مترجمان زبده رشته علوم جغرافیایی ما بسپارید تا مقاله شما به صورت تخصصی و مفهومی به انگلیسی ترجمه گردد.

اعضای گروه مترجمان مهندسی جغرافیا مترجمانی با رشته جغرافیا و گرایش های مختلف این رشته می باشند که آزمون های مترجمی فارسی به انگلیسی ما را با موفقیت پشت سر نهاده و در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تخصصی جغرافیا دارای تبحر لازم می باشند. به جهت شاخه های گسترده رشته مهندسی جغرافیا، جهت ترجمه مقالات ISI جغرافیا از مترجمان با گرایش های مختلف استفاده شده و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات جغرافیا به مترجمی با گرایش یکسان با موضوع مقاله و یا نزدیکترین گرایش به موضوع مقاله سپرده می شود.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی جغرافیا

جهت جلب رضایت مشتریان و کاربران عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی جغرافیا و همچنین هزینه ترجمه مقالات ISI جغرافیا فراهم شده است. در صورتی که نرخ ترجمه متون تخصصی جغرافیا از 50 هزار تومان بیشتر باشد، می توانید هزینه ترجمه متون جغرافیا را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی دقیق از نرخ ترجمه متون تخصصی جغرافیا می توانید بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقاله جغرافیا

جهت ارسال سفارش ترجمه مقالات ISI جغرافیا و یا ترجمه متون تخصصی جغرافیا خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری خود سفارش ترجمه متن تخصصی جغرافیا را ارسال نمایید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه تخصصی را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه کنید.

 
گروه جغرافیا علاوه بر ترجمه مقالات فارسی جغرافیا، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته جغرافیا و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی جغرافیا را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی جغرافیا و ویرایش مقالات انگلیسی جغرافیا را ملاحظه کنید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1877


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید