ترجمه متون تخصصی جغرافیا

پورتال پویان برای ترجمه متون تخصصی جغرافیا اقدام به تشکیل گروه مترجمان جغرافیا نموده است که یکی از خدمات این گروه ارائه ترجمه تخصصی متون جغرافیا می باشد. اعضای این گروه فارغ التحصیل رشته جغرافیا بوده و به دلیل مهارت در زبان انگلیسی، ترجمه متون تخصصی را به صورت مفهومی انجام می دهند. مترجمان گروه جغرافیا آزمون های مترجمی پورتال پویان را با موفقیت پشت سر گذاشته و با توجه به مهارت و سابقه در امر ترجمه، در دو گروه مترجمان پلن خوب و پلن عالی تفکیک شده اند.

سفارش آنلاین ترجمه متون تخصصی جغرافیا

با استفاده از امکان ترجمه آنلاین متن تخصصی جغرافیا می توانید در هر لحظه و بدون نیاز به مراجعه حضوری نسبت به ارسال سفارش ترجمه متون تخصصی جغرافیا اقدام نمایید. کافی است در پروتال پویان ثبت نام کرده و سفارش ترجمه خود را برای ما ارسال نمایید.
برای ارسال سفارش ترجمه تخصصی جغرافیا خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید.

قیمت ترجمه متون تخصصی جغرافیا

جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و کاربران گرامی امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه متون  تخصصی جغرافیا در پورتال پویان فراهم شده است. در صورتی که هزینه ترجمه از 50 هزار تومان بیشتر باشد، در صورت تمایل می توانید هزینه ترجمه را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی دقیق از نرخ ترجمه تخصصی جغرافیا بخش تخمین هزینه و زمان را مشاهده نمایید.

 

گروه  جغرافیا علاوه بر ترجمه متون انگلیسی جغرافیا، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته  جغرافیا و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی  جغرافیا را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات جغرافیا و بخش ویرایش مقالات انگلیسی جغرافیا را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2134


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید