ترجمه مقالات تخصصی معدن

بیشک ترجمه مقالات معدن از فارسی به انگلیسی از حساسیت ویژه ای برخوردار بوده و با توجه به اینکه رشته مهندسی معدن دارای اصطلاحات بیشمار و مفاهیم علمی دشواری می باشد، ترجمه تخصصی مقالات معدن از فارسی به انگلیسی امری بسیار تخصصی است. به این دلیل که مترجم هم می بایست از نظر مهارت های زبان انگلیسی در سطح بالایی باشد و نیز بر اصطلاحات و مفاهیم رشته معدن مسلط باشد تا ترجمه مقاله مهندسی معدن به صورت تخصصی و با انتقال صحیح مفاهیم انجام گیرد. لازمه این امر این است که مترجم خود در رشته مهندسی معدن تحصیلات آکادمیک داشته باشد.

گروه مترجمان فارسی به انگلیسی معدن

با توجه به توضیحاتی که عنوان شد پورتال پویان از طریق برگزاری آزمون های مترجمی از مترجمان فارسی به انگلیسی رشته مهندسی معدن دعوت به همکاری نموده است و گروه مترجمان معدن را برای ترجمه مقالات تخصصی رشته معدن تشکیل داده است. گروه مترجمان معدن در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مقالات ISI معدن و ویرایش مقالات و متون رشته معدن فعالیت می کنند.

لذا اگر قصد انتشار یافته های علمی و تجارب خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی رشته مهندسی معدن را دارید و مقاله معدن خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله معدن خود را به مترجمان مهندسی معدن پورتال پویان بسپارید.

نحوه ثبت سفارش ترجمه

پس از عضویت در پورتال پویان می توانید سفارش ترجمه مقاله ISI معدن را از طریق صفحه کاری خود ارسال فرمایید. سفارش ترجمه شما مورد ارزیابی قرار گرفته و هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات معدن

از طریق بخش تخمین هزینه ترجمه می توانید هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله معدن را مشاهده نمایید. همچنین پس ثبت نام در سایت و ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل دقیق ترجمه به ایمیل شما ارسال می گردد.

گارانتی ترجمه مقالات معدن

کلیه سفارشات ترجمه با پلن عالی تا زمان پذیرش مقاله در مجله مشمول ضمانت می گردند و محدودیت زمانی جهت ارزیابی مجدد ترجمه در صورت درخواست مجله، وجود ندارد.

 

 گروه معدن علاوه بر ترجمه متون فارسی معدن، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  معدن و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی معدن را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی معدن و ویرایش مقالات انگلیسی معدن را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1654


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید