ترجمه تخصصی معدن

ترجمه تخصصی معدن امری کاملا تخصصی است که نیاز است توسط مترجمان فارغ التحصیل رشته مهندسی معدن انجام شود. به دلیل وجود کلمات تخصصی فروان و نیز مفاهیم علمی پیچیده رشته مهندسی معدن، ترجمه متون تخصصی معدن تنها توسط مترجمانی که در رشته مهندسی معدن فارغ التحصیل شده باشند، میسر خواهد بود. چنانچه مترجم از مفاهیم علمی و اصطلاحات رشته معدن اطلاع نداشته باشد، با هر میزان تسط به زبان انگلیسی نیز ترجمه تخصصی معدن را عاری از اشتباه انجام نخواهد کرد و اشتباهات مفهومی و تخصصی و علمی رخ خواهد داد.

دپارتمان مترجمان مهندسی معدن

پروتال پویان جهت ارائه خدمات ترجمه تخصصی معدن اقدام به تشکیل گروه مترجمان مهندسی معدن نموده و از طریق برگزاری آزمون مترجمی، مترجمان مجرب رشته معدن را به مجموعه خود افزوده و از دانش و تبحر همکاران دانش آموخته رشته معدن در جهت انجام ترجمه متون تخصصی رشته معدن بهره می جوید.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه تخصصی معدن

جهت ارسال سفارش ترجمه متون تخصصی معدن کافی است ابتدا عضو پورتال پویان شوید و سپس از طریق صفحه کاری خود، سفارش ترجمه را ثبت نمایید. جهت توضیحات بیشتر لطفا بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

هزینه ترجمه تخصصی معدن

با مراجعه به بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه میتوانید هزینه ترجمه متون تخصصی معدن را مشاهده فرمایید. لازم به ذکر است که دو پلن ترجمه وجود دارد. پلن خوب که توسط مترجمان با سابقه کمتر انجام شده و پلن عالی که توسط مترجمان حرفه ای رشته مهندسی معدن انجام می شود.

گارانتی سفارشات ترجمه

کلیه سفارشات ترجمه متون تخصصی معدن با ضمانت انجام شد. کلیه سفارشات ترجمه پیش از ارسال به مشتری مورد ارزیابی قرار می گیرند اما با توجه به اینکه کار ترجمه یک کار کیفی است، در صورت درخواست مشتری برای بازبینی ترجمه، درخواست ایشان با توجه به سطح ترجمه انتخابی(پلن خوب یا عالی) به طور کامل توسط پورتال پویان مورد بررسی قرار می گیرد.

 

گروه مترجمان معدن علاوه بر ترجمه متون و مقالات انگلیسی رشته معدن، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته مهندسی معدن و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی معدن را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات معدن و ویرایش مقالات انگلیسی معدن را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1939


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید