ترجمه تخصصی پلیمر

ترجمه تخصصی پلیمر امری کاملا تخصصی است که نیاز است توسط مترجمان فارغ التحصیل رشته مهندسی پلیمر انجام شود. به دلیل وجود کلمات تخصصی فروان و نیز مفاهیم علمی پیچیده رشته مهندسی پلیمر، ترجمه متون تخصصی پلیمر تنها توسط مترجمانی که در رشته مهندسی پلیمر فارغ التحصیل شده باشند، میسر خواهد بود. چنانچه مترجم از مفاهیم علمی و اصطلاحات رشته پلیمر اطلاع نداشته باشد، با هر میزان تسط به زبان انگلیسی نیز ترجمه تخصصی پلیمر را عاری از اشتباه انجام نخواهد کرد و اشتباهات مفهومی و تخصصی و علمی رخ خواهد داد.

دپارتمان مترجمان پلیمر برای ترجمه تخصصی پلیمر

پروتال پویان جهت ارائه خدمات ترجمه تخصصی پلیمر اقدام به تشکیل گروه مترجمان مهندسی پلیمر نموده و از طریق برگزاری آزمون مترجمی، مترجمان مجرب رشته پلیمر را به مجموعه خود افزوده و از دانش و تبحر همکاران دانش آموخته رشته پلیمر در جهت انجام ترجمه متون تخصصی رشته پلیمر بهره می جوید. همکارانی مسلط به حوزه های پلیمر، صنایع رنگ، صنایع چاپ، کامپوزیت، پلیمریزاسیون و نانوپلیمر با پورتال پویان همکاری می نمایند.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه تخصصی پلیمر

جهت ارسال سفارش ترجمه متون تخصصی پلیمر کافی است ابتدا عضو پورتال پویان شوید و سپس از طریق صفحه کاری خود، سفارش ترجمه را ثبت نمایید. جهت توضیحات بیشتر لطفا بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

هزینه ترجمه تخصصی پلیمر

با مراجعه به بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه میتوانید هزینه ترجمه متون تخصصی پلیمر را مشاهده فرمایید. لازم به ذکر است که دو پلن ترجمه وجود دارد. پلن خوب که توسط مترجمان با سابقه کمتر انجام شده و پلن عالی که توسط مترجمان حرفه ای رشته مهندسی پلیمر انجام می شود.

گارانتی سفارشات ترجمه

کلیه سفارشات ترجمه متون تخصصی پلیمر با ضمانت انجام شد. کلیه سفارشات ترجمه پیش از ارسال به مشتری مورد ارزیابی قرار می گیرند اما با توجه به اینکه کار ترجمه یک کار کیفی است، در صورت درخواست مشتری برای بازبینی ترجمه، درخواست ایشان با توجه به سطح ترجمه انتخابی(پلن خوب یا عالی) به طور کامل توسط پورتال پویان مورد بررسی قرار می گیرد.

 
گروه مترجمان پلیمر علاوه بر ترجمه متون و مقالات انگلیسی رشته پلیمر، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته مهندسی پلیمر و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی پلیمر را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پلیمر و ویرایش مقالات انگلیسی پلیمر را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1694


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید