ترجمه مقالات تخصصی پلیمر

بیشک ترجمه مقالات پلیمر از فارسی به انگلیسی از حساسیت ویژه ای برخوردار بوده و با توجه به اینکه رشته مهندسی پلیمر دارای اصطلاحات بیشمار و مفاهیم علمی دشواری می باشد، ترجمه تخصصی مقالات پلیمر از فارسی به انگلیسی امری بسیار تخصصی است. به این دلیل که مترجم هم می بایست از نظر مهارت های زبان انگلیسی در سطح بالایی باشد و نیز بر اصطلاحات و مفاهیم رشته پلیمر مسلط باشد تا ترجمه مقاله مهندسی پلیمر به صورت تخصصی و با انتقال صحیح مفاهیم انجام گیرد. لازمه این امر این است که مترجم خود در رشته مهندسی پلیمر تحصیلات آکادمیک داشته باشد.

گروه مترجمان فارسی به انگلیسی پلیمر

با توجه به توضیحاتی که عنوان شد پورتال پویان از طریق برگزاری آزمون های مترجمی از مترجمان فارسی به انگلیسی رشته مهندسی پلیمر دعوت به همکاری نموده است و گروه مترجمان پلیمر را برای ترجمه مقالات تخصصی رشته پلیمر تشکیل داده است. گروه مترجمان پلیمر در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مقالات ISI پلیمر و ویرایش مقالات و متون رشته پلیمر فعالیت می کنند.

لذا اگر قصد انتشار یافته های علمی و تجارب خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی رشته مهندسی پلیمر را دارید و مقاله پلیمر خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله پلیمر خود را به مترجمان مهندسی پلیمر پورتال پویان بسپارید.

نحوه ثبت سفارش ترجمه

پس از عضویت در پورتال پویان می توانید سفارش ترجمه مقاله ISI پلیمر را از طریق صفحه کاری خود ارسال فرمایید. سفارش ترجمه شما مورد ارزیابی قرار گرفته و هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پلیمر

از طریق بخش تخمین هزینه ترجمه می توانید هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله پلیمر را مشاهده نمایید. همچنین پس ثبت نام در سایت و ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل دقیق ترجمه به ایمیل شما ارسال می گردد.

گارانتی ترجمه مقالات پلیمر

کلیه سفارشات ترجمه با پلن عالی تا زمان پذیرش مقاله در مجله مشمول ضمانت می گردند و محدودیت زمانی جهت ارزیابی مجدد ترجمه در صورت درخواست مجله، وجود ندارد.

 

 گروه پلیمر علاوه بر ترجمه متون فارسی پلیمر، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  پلیمر و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی پلیمر را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی پلیمر و ویرایش مقالات انگلیسی پلیمر را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1663


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید