ترجمه تخصصی مقالات کامپیوتر

ترجمه مقاله ISI کامپیوتر از فارسی به انگلیسی جهت ارسال به مجلات تخصصی رشته مهندسی کامپیوتر توسط مترجمین کامپیوتر پورتال پویان انجام می شود. علاوه بر ترجمه تخصصی مقالات ISI مهندسی کامپیوتر، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات رشته فناوری اطلاعات نیز پذیرفته می گردد. می توانید نتایج حاصل از کار تحقیقاتی و یا پایان نامه خود را در قالب یک مقاله فارسی آماده نموده و ترجمه مقاله فارسی کامپیوتر خود را به مترجمان زبده  مهندسی کامپیوتر ما بسپارید تا مقاله شما به صورت تخصصی و مفهومی به انگلیسی ترجمه گردد.

اعضای گروه مترجمان مهندسی کامپیوتر از مترجمانی با رشته های مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات می باشند که آزمون های مترجمی فارسی به انگلیسی ما را با موفقیت پشت سر نهاده و در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تخصصی کامپیوتر دارای تبحر لازم می باشند. به جهت شاخه های گسترده رشته مهندسی کامپیوتر و نیز فناوری اطلاعات، جهت ترجمه مقالات ISI مهندسی کامپیوتر از مترجمان با گرایش های مختلف استفاده شده و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی کامپیوتر به مترجمی با گرایش یکسان با موضوع مقاله و یا نزدیکترین گرایش به موضوع مقاله سپرده می شود.

ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات کامپیوتر و فناوری اطلاعات در زمینه شبکه حسگر بی سیم، مجازی سازی، داده کاوی، تجارت الکترونیک، امنیت، رایانش ابری، مدیریت دانش، پردازش تصویر، اینترنت اشیاء، شبکه اجتماعی، وب معنایی، الگوریتم ژنتیک، هوش تجاری، پایگاه داده و دیگر موضوعات توسط مترجمین مهندسی کامپیوتر پورتال پویان انجام می شود.   

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی کامپیوتر

جهت جلب رضایت مشتریان و کاربران عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی کامپیوتر و همچنین هزینه ترجمه مقالات ISI کامپیوتر فراهم شده است. در صورتی که نرخ ترجمه متون تخصصی کامپیوتر از 50 هزار تومان بیشتر باشد، می توانید هزینه ترجمه متون کامپیوتر را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی دقیق از نرخ ترجمه متون تخصصی کامپیوتر می توانید بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقاله کامپیوتر

جهت ارسال سفارش ترجمه مقالات ISI مهندسی کامپیوتر و یا ترجمه متون تخصصی کامپیوتر خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری خود سفارش ترجمه متن تخصصی کامپیوتر را ارسال نمایید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه تخصصی را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه کنید.

 گروه مهندسی کامپیوتر علاوه بر ترجمه مقالات فارسی کامپیوتر، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته مهندسی کامپیوتر و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی کامپیوتر را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی کامپیوتر و ویرایش مقالات انگلیسی کامپیوتر را ملاحظه کنید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1942


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید