ترجمه متون تخصصی کامپیوتر

پورتال پویان برای ترجمه متون تخصصی کامپیوتر اقدام به تشکیل گروه مهندسی کامپیوتر نموده است که یکی از خدمات این گروه ارائه ترجمه تخصصی متون کامپیوتر می باشد. اعضای این گروه فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر بوده و به دلیل مهارت در زبان انگلیسی، ترجمه متون تخصصی را به صورت مفهومی انجام می دهند. مترجمان گروه کامپیوتر آزمون های مترجمی پورتال پویان را با موفقیت پشت سر گذاشته و با توجه به مهارت و سابقه در امر ترجمه، در دو گروه مترجمان پلن خوب و پلن عالی تفکیک شده اند.

ترجمه تخصصی کامپیوتر با کیفیت خوب و عالی

در پورتال پویان برای ترجمه تخصصی کامپیوتر 2 پلن در نظر گرفته شده است. پلن خوب و پلن عالی. در سفارشات ترجمه با پلن خوب ترجمه توسط مترجم هم رشته ولی با سابقه کمتر انجام شده و این ترجمه مناسب پروژه های تحویل به استاد، مطالعه ترجمه و ارائه آن در کلاس به عنوان پروژه درسی و مواردی از این دست می باشد که دقت صددرصد مد نظر  شما نمی باشد. پلن عالی توسط مترجمان باسابقه انجام میگردد و مناسب ترجمه کتاب، مقالات برای ارسال به مجلات معتبر و به طور کلی برای مواردی که دقت صددرصد و بازبینی دقیق ترجمه مورد نیاز است. هنگام ثبت سفارش ترجمه متون تخصصی کامپیوتر، می توانید با توجه به میزان اهمیت کیفیت ترجمه یکی از این 2 پلن را انتخاب نمایید. ترجمه سفارشات با پلن خوب برای مترجمان پلن خوب و سفارشات با پلن عالی برای مترجمان پلن عالی ارسال می گردد.

ترجمه تخصصی کامپیوتر توسط مترجم هم رشته و هم گرایش

امروزه شاخه های علم بسیار گسترده شده اند و هر دانشجو و حتی استاد تنها به زمینه کوچکی از علم تسلط دارد. رشته مهندسی کامپیوتر نیز از این قائده مستثنی نیست و حوزه های مختلف تحقیقاتی ای در این رشته وجود دارد که هرشخصی در گوشه ای از این جهان گسترده رشته کامپیوتر مشغول به تحقیق است. با توجه به این توضیح پرواضح است که ترجمه متون تخصصی کامپیوتر مربوط به هر یک از گرایش های این رشته می بایست توسط مترجمی که در آن گرایش تحصیل کرده است، انجام شود. لذا پورتال پویان مترجمان گروه کامپیوتر را با توجه به گرایش جداسازی نموده و ترجمه تخصصی کامپیوتر مربوط به هر گرایش به مترجم همان گرایش سپرده می شود.

سفارش آنلاین ترجمه متون تخصصی کامپیوتر

با استفاده از امکان ترجمه آنلاین متن تخصصی کامپیوتر می توانید در هر لحظه و بدون نیاز به مراجعه حضوری نسبت به ارسال سفارش ترجمه متون تخصصی کامپیوتر اقدام نمایید. کافی است در پروتال پویان ثبت نام کرده و سفارش ترجمه خود را برای ما ارسال نمایید.
برای ارسال سفارش ترجمه تخصصی کامپیوتر خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید.

قیمت ترجمه متون تخصصی کامپیوتر

جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و کاربران گرامی امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه متون  تخصصی کامپیوتر در پورتال پویان فراهم شده است. در صورتی که هزینه ترجمه از 50 هزار تومان بیشتر باشد، در صورت تمایل می توانید هزینه ترجمه را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی دقیق از نرخ ترجمه تخصصی کامپیوتر بخش تخمین هزینه و زمان را مشاهده نمایید.

امکان تحویل سفارش ترجمه متون تخصصی کامپیوتر در چند مرحله

در سفارشات ترجمه حجیم که تعداد صفحات زیاد می باشد، امکان تحویل ترجمه در چند بخش وجود دارد. در این روش ترجمه متن تخصصی کامپیوتر به چند بخش تقسیم شده و هر بخش پس از تکمیل برای شما ارسال می شود.

گروه مهندسی کامپیوتر علاوه بر ترجمه متون انگلیسی کامپیوتر، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته مهندسی کامپیوتر و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی کامپیوتر را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات کامپیوتر و بخش ویرایش مقالات انگلیسی کامپیوتر را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2049


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید