ترجمه متون تخصصی مهندسی نرم افزار

خدمات ترجمه متون تخصصی مهندسی نرم افزار شامل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی رشته مهندسی نرم افزار توسط مترجمان گرایش مهندسی نرم افزار در دپارتمان مهندسی کامپیوتر پورتال پویان به طور تخصصی انجام می گیرد.

ترجمه متون تخصصی مهندسی نرم افزار از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات نرم افزار، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات  نرم افزار، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های نرم افزار و ترجمه سایر متون تخصصی نرم افزار توسط گروه مترجمان کامپیوتر پورتال پویان انجام می گیرد.

برای ترجمه متون تخصصی مهندسی نرم افزار از مترجمان رشته کامپیوتر با گرایش نرم افزار استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی نرم افزار مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند. بنابراین برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن نرم افزار خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی مهندسی نرم افزار خود را برای پورتال پویان ارسال کنید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها،بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه متون تخصصی نرم افزار در چند مرحله وجود دارد.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3396


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید