ترجمه متون تخصصی فناوری اطلاعات

خدمات ترجمه متون تخصصی فناوری اطلاعات توسط مترجمان فناوری اطلاعات دپارتمان کامپیوتر پورتال پویان به طور تخصصی انجام می گیرد.

 ترجمه تخصصی متون فناوری اطلاعات از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات فناوری اطلاعات، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات فناوری اطلاعات، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های فناوری اطلاعات و ترجمه سایر متون تخصصی فناوری اطلاعات توسط گروه مترجمان فناوری اطلاعات ما انجام می گیرد.

برای ترجمه متون تخصصی فناوری اطلاعات از مترجمان رشته کامپیوتر با گرایش فناوری اطلاعات استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی فناوری اطلاعات مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند. بنابراین برای داشتن ترجمه تخصصی از متن فناوری اطلاعات خود می توانید سفارش ترجمه متون تخصصی فناوری اطلاعات خود را برای پورتال پویان ارسال کنید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3188


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید