Skip Navigation Links

مدیریت امور شهری

دوره کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری یکی از دوره های آموزش عالی است و هدف از تشکیل آن آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز وزارت کشور، شهرداری ها، استانداری ها، بخشداری ها، وزارت مسکن و شهرداری، شرکت های مشاور شهرسازی و معماری، وزارت برنامه و بودجه و دیگر بنگاه ها و نهادهای خصوصی و یا دولتی مرتبط با ساماندهی خدمات و توسعه شهری است. در دوره کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری، دانشجویان با دانش های نوین مدیریت شهری در سطح جهان و شرایط ویژه توسعه شهری بومی در کشور آشنا خواهند شد.

ضرورت و اهمیت دوره در آشناسازی دانشجویان با نقش مدیریت شهری در ساماندهی مسائل پیچیده شهری به ویژه در شرایط خاص توسعه شتابان شهری و افزایش بهره وری در ارائه خدمات شهری است. تربیت نیروی متخصص برای کمک به اجرایی کردن طرح های جامع شهری و منطقه ای و آمایش موزون کالبدی شهر بر اهمیت دوره کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری می افزاید.

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری افرادی خواهند بود مجهز به نگرش نظام مند با توان هماهنگ کردن فعالیت های خدماتی شهری با الگوهای توسعه کلان ملی و منطقه ای و گسترش فرهنگ شهروندی-مشارکتی. افزایش توان جامع نگری توام با ظرفیت های اجرایی و نوآوری با استفاده از روش مطالعه موردی و سمینارهای مسائل جاری و بحران از ویژگی های دوره کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری است.


تعداد بازدید : 2705


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید