ترجمه تخصصی مدیریت اجرایی

ترجمه متون تخصصی مدیریت اجرایی در پورتال پویان به صورت تخصصی و به دست مترجمان رشته مدیریت اجرایی که آزمون های مترجمی پورتال پویان را با موفقیت سپری کرده اند، انجام می گیرد. با توجه به اینکه ترجمه تخصصی مدیریت اجرایی به دست مترجم رشته مدیریت اجرایی انجام میشود، مترجم ابتدا مفاهیم را درک و سپس اقدام به ترجمه تخصصی متون مدیریت اجرایی می نماید؛ لذا از ترجمه تحت الفظی اجتناب شده و ترجمه تخصصی و مفهومی صورت می گیرد.

ترجمه انگلیسی به فارسی کلیه متون تخصصی مرتبط با رشته مدیریت اجرایی، از جمله ترجمه کتاب های تخصصی مدیریت اجرایی، ترجمه پایان نامه مدیریت اجرایی، ترجمه مقالات مدیریت اجرایی و ترجمه تخصصی سایر متون رشته مدیریت اجرایی توسط مترجمان گروه مدیریت اجرایی پورتال پویان انجام می گیرد.

ثبت سفارش ترجمه متون تخصصی مدیریت اجرایی به صورت آنلاین

با استفاده از خدمات ترجمه آنلاین پورتال پویان، می توانید در هر زمان و بدون نیاز به مراجعه حضوری سفارش ترجمه متون تخصصی مدیریت اجرایی خود را ارسال نمایید.
جهت ارسال سفارش ترجمه تخصصی مدیریت اجرایی، عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری سفارش ترجمه تخصصی مدیریت اجرایی خود را ارسال نمایید.

می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه نمایید
.

گروه مدیریت اجرایی علاوه بر ترجمه متون انگلیسی مدیریت اجرایی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته مدیریت اجرایی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مدیریت اجرایی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مدیریت اجرایی و ویرایش مقالات انگلیسی مدیریت اجرایی را ملاحظه کنید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1535


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید