ترجمه تخصصی مقالات مدیریت اجرایی

ترجمه مقاله ISI مدیریت اجرایی از فارسی به انگلیسی جهت ارسال به مجلات تخصصی رشته مدیریت اجرایی توسط مترجمین پورتال پویان انجام می شود. می توانید نتایج حاصل از کار تحقیقاتی و یا پایان نامه خود را در قالب یک مقاله فارسی آماده نموده و ترجمه مقاله فارسی مدیریت اجرایی خود را به مترجمان زبده رشته مدیریت اجرایی ما بسپارید تا مقاله شما به صورت تخصصی و مفهومی به انگلیسی ترجمه گردد.

اعضای گروه مترجمان مهندسی مدیریت اجرایی مترجمانی با رشته مدیریت اجرایی و گرایش های مختلف این رشته می باشند که آزمون های مترجمی فارسی به انگلیسی ما را با موفقیت پشت سر نهاده و در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تخصصی مدیریت اجرایی دارای تبحر لازم می باشند. به جهت شاخه های گسترده رشته مهندسی مدیریت اجرایی، جهت ترجمه مقالات ISI مدیریت اجرایی از مترجمان با گرایش های مختلف استفاده شده و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مدیریت اجرایی به مترجمی با گرایش یکسان با موضوع مقاله و یا نزدیکترین گرایش به موضوع مقاله سپرده می شود.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مدیریت اجرایی

جهت جلب رضایت مشتریان و کاربران عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی مدیریت اجرایی و همچنین هزینه ترجمه مقالات ISI مدیریت اجرایی فراهم شده است. در صورتی که نرخ ترجمه متون تخصصی مدیریت اجرایی از 50 هزار تومان بیشتر باشد، می توانید هزینه ترجمه متون مدیریت اجرایی را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی دقیق از نرخ ترجمه متون تخصصی مدیریت اجرایی می توانید بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقاله مدیریت اجرایی

جهت ارسال سفارش ترجمه مقالات ISI مدیریت اجرایی و یا ترجمه متون تخصصی مدیریت اجرایی خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری خود سفارش ترجمه متن تخصصی مدیریت اجرایی را ارسال نمایید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه تخصصی را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه کنید.

 

 گروه مدیریت اجرایی علاوه بر ترجمه مقالات فارسی مدیریت اجرایی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته مدیریت اجرایی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مدیریت اجرایی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مدیریت اجرایی و ویرایش مقالات انگلیسی مدیریت اجرایی را ملاحظه کنید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1508


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید