ترجمه متون تخصصی زیست دریا

ترجمه متون تخصصی زیست دریا توسط مترجمین زیست شناسی با گرایش زیست دریا در پورتال پویان انجام می شود. سالانه مقالات و یافته های علمی بسیار زیادی در حوزه زیست دریا به چاپ می رسد که آگاهی از آنها می تواند راه دستیابی به جدیدترین دستاوردهای علم زیست دریا را کوتا کند. همچنین شما می توانید به کمک ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زیست دریا، اقدام به ارسال مقالات زیست شناسی خود به مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی نمایید. شما دانشجویان و اساتید ارجمند رشته زیست شناسی با گرایش زیست دریا می توانید ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی متن زیست دریا را برای پورتال پویان ارسال نمایید. ترجمه متون تخصصی زیست دریا محدودیت زبان انگلیسی را از پیش روی پژوهشگران زیست شناسی بر می دارد.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی زیست دریا از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات زیست دریا، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زیست دریا، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های زیست دریا و ترجمه سایر متون تخصصی زیست دریا توسط گروه مترجمان زیست دریا در پورتال پویان انجام می گیرد. بنابراین برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن زیست خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی زیست دریا را برای پورتال پویان ارسال کنید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2998


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید