ترجمه متون تخصصی علوم جانوری

سالانه منابع علمی بسیار زیادی در حوزه علوم جانوری به صورت کتاب، مجله و مقاله منتشر می شود. ترجمه متون تخصصی علوم جانوری یکی از راه های بهره مندی پژوهشگران از آخرین یافته های علم زیست شناسی جانوری است. ترجمه متون تخصصی علوم جانوری محدودیت زبان انگلیسی را از پیش روی شما بر می دارد. همچنین اگر قصد ارسال مقالات علوم جانوری خود به کنفرانس ها و مجلات ISI بین المللی را دارید می توانید از مترجمین فارسی به انگلیسی زیست شناسی پورتال پویان کمک بگیرید.

پورتال پویان برای ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی علوم جانوری اعم از ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی علوم جانوری از مترجمان رشته زیست شناسی با گرایش علوم جانوری استفاده می کند. برای ترجمه متون تخصصی علوم جانوری از مترجمان رشته زیست شناسی با گرایش علوم جانوری استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی علوم جانوری مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی علوم جانوری از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات علوم جانوری ، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش علوم جانوری، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم جانوری و ترجمه سایر متون تخصصی علوم جانوری توسط گروه مترجمان زیست شناسی ما انجام می گیرد.

برای داشتن ترجمه ای تخصصی، سلیس و روان از متون مربوط به علوم جانوری خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی علوم جانوری خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید.

برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  علوم جانوری نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران زیست شناسی پورتال پویان کمک بگیرید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2911


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید