ترجمه متون تخصصی علوم گیاهی

ترجمه متون تخصصی علوم گیاهی را به مترجمان زیست شناسی پورتال پویان بسپارید. سالانه منابع علمی متنوع و ارزشمندی در زمینه علوم گیاهی به زبان انگلیسی در قالب کتاب، مقاله و مجله منتشر می شود. با ترجمه متون تخصصی علوم گیاهی مسیر دسترسی به این دانش و یافته ها هموار می شود. ترجمه متون تخصصی علوم گیاهی محدودیت زبان انگلیسی برای پژوهشگران علوم گیاهی را از میان بر می دارد. همچنین اگر مقاله ای در زمینه علوم گیاهی به زبان فارسی نوشته و قصد ارسال آن به مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی را دارید، می توانید ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله علوم گیاهی خود را به مترجمان زیست شناسی پورتال پویان بسپارید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی در زمینه علوم گیاهی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات علوم گیاهی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش علوم گیاهی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم گیاهی و ترجمه سایر متون تخصصی علوم گیاهی توسط مترجمان زیست شناسی با گرایش علوم گیاهی در پورتال پویان انجام می گیرد.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها،تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2981


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید