ترجمه متون تخصصی اقتصاد نظری

به کمک ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی اقتصاد نظری به سادگی می توانید از نظریه های گذشته و حال در زمینه اقتصاد مطلع شوید. ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی و مقالات اقتصاددانان بزرگ راه دستیابی به اندیشه ها و نظریه های رایج و مهم اقتصادی را کوتاه می کند. همچنین اگر قصد ارسال مقالات اقتصاد نظری خود به کنفرانس ها و مجلات ISI بین المللی را دارید می توانید از مترجمین فارسی به انگلیسی اقتصاد پورتال پویان کمک بگیرید.

پورتال پویان برای ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی اقتصاد نظری اعم از ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی اقتصاد نظری از مترجمان رشته اقتصاد استفاده می کند. برای ترجمه متون تخصصی اقتصاد نظری از مترجمان رشته اقتصاد استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی اقتصاد نظری مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی اقتصاد نظری از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات اقتصاد نظری ، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش اقتصاد نظری، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات اقتصاد نظری و ترجمه سایر متون تخصصی اقتصاد نظری توسط گروه مترجمان اقتصاد ما انجام می گیرد.

برای داشتن ترجمه ای تخصصی، سلیس و روان از متون مربوط به اقتصاد نظری خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی اقتصاد نظری خود را برای پورتال پویان ارسال کنید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  اقتصاد نظری نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران اقتصاد پورتال پویان کمک بگیرید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 785


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com