ترجمه متون تخصصی اقتصاد صنعتی

ترجمه متون تخصصی اقتصاد صنعتی پلی است به سوی بهره مندی از دانش روز افزون جهانی در حوزه اقتصاد صنعتی و مترجمان گروه اقتصاد پورتال پویان برای بهره مندی شما از دانش اقتصاد در کنار شما خواهند بود. همه ساله مقالات و متون تخصصی متعددی در حوزه اقتصاد به زبان انگلیسی منتشر می شوند. ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی اقتصاد صنعتی به اساتید، دانشجویان و پژوهشگران حوزه اقتصاد کمک می کند تا به سادگی به این دانش عظیم جهانی در حوزه اقتصاد دسترسی یابند. همچنین اگر قصد دارید تا یافته های خود در حوزه اقتصاد صنعتی را در کنفرانس ها و مجلات ISI بین المللی منتشر کنید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات اقتصاد خود را به مترجمین اقتصاد پورتال پویان بسپارید.

برای ترجمه متون تخصصی اقتصاد صنعتی از مترجمان رشته اقتصاد استفاده می گردد تا ترجمه متون تخصصی اقتصاد صنعتی هر چه تخصصی تر و صحیح تر انجام شده و مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شود. بنابراین برای داشتن ترجمه ای تخصصی، سلیس و روان از متن اقتصاد صنعتی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی اقتصاد صنعتی خود را برای ما ارسال کنید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی اقتصاد صنعتی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات اقتصاد صنعتی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات اقتصاد صنعتی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های اقتصاد با گرایش اقتصاد صنعتی و ترجمه سایر متون تخصصی اقتصاد صنعتی توسط گروه مترجمان اقتصاد ما انجام می گیرد.

برای ثبت سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه کاربری خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 597


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com