ترجمه متون تخصصی اقتصاد بازرگانی

سالانه مقالات و یافته های علمی بسیار زیادی در حوزه اقتصاد بازرگانی به چاپ می رسد که آگاهی از آنها می تواند راه دستیابی به جدیدترین دستاوردهای علم اقتصاد را هموار نماید. همچنین شما می توانید به کمک ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات و یافته های خود در حوزه اقتصاد به هم افزایی علم اقتصاد جهانی کمک نمایید. شما دانشجویان و اساتید ارجمند رشته اقتصاد با گرایش بازرگانی می توانید ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی متن  اقتصاد بازرگانی خود را برای پورتال پویان ارسال نمایید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی اقتصاد بازرگانی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات اقتصاد بازرگانی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات اقتصاد بازرگانی، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های اقتصاد بازرگانی و ترجمه سایر متون تخصصی اقتصاد بازرگانی توسط گروه مترجمان اقتصاد بازرگانی ما انجام می گیرد. بنابراین برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن اقتصاد بازرگانی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی اقتصاد بازرگانی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. ترجمه متون تخصصی اقتصاد بازرگانی به مترجمینی سپرده می شود که دانش آموخته اقتصاد باشند.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3150


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید