ترجمه تخصصی مقالات علوم اجتماعی

ترجمه مقاله ISI علوم اجتماعی از فارسی به انگلیسی جهت ارسال به مجلات تخصصی رشته علوم اجتماعی توسط مترجمین پورتال پویان انجام می شود. می توانید نتایج حاصل از کار تحقیقاتی و یا پایان نامه خود را در قالب یک مقاله فارسی آماده نموده و ترجمه مقاله فارسی علوم اجتماعی خود را به مترجمان زبده رشته علوم اجتماعی ما بسپارید تا مقاله شما به صورت تخصصی و مفهومی به انگلیسی ترجمه گردد.

اعضای گروه مترجمان مهندسی علوم اجتماعی مترجمانی با رشته علوم اجتماعی و گرایش های مختلف این رشته می باشند که آزمون های مترجمی فارسی به انگلیسی ما را با موفقیت پشت سر نهاده و در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تخصصی علوم اجتماعی دارای تبحر لازم می باشند. به جهت شاخه های گسترده رشته مهندسی علوم اجتماعی، جهت ترجمه مقالات ISI علوم اجتماعی از مترجمان با گرایش های مختلف استفاده شده و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم اجتماعی به مترجمی با گرایش یکسان با موضوع مقاله و یا نزدیکترین گرایش به موضوع مقاله سپرده می شود.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی علوم اجتماعی

جهت جلب رضایت مشتریان و کاربران عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی علوم اجتماعی و همچنین هزینه ترجمه مقالات ISI علوم اجتماعی فراهم شده است. در صورتی که نرخ ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی از 50 هزار تومان بیشتر باشد، می توانید هزینه ترجمه متون علوم اجتماعی را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی دقیق از نرخ ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی می توانید بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقاله علوم اجتماعی

جهت ارسال سفارش ترجمه مقالات ISI علوم اجتماعی و یا ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری خود سفارش ترجمه متن تخصصی علوم اجتماعی را ارسال نمایید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه تخصصی را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه کنید.

 

 گروه علوم اجتماعی علاوه بر ترجمه مقالات فارسی علوم اجتماعی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته علوم اجتماعی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی علوم اجتماعی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی علوم اجتماعی و ویرایش مقالات انگلیسی علوم اجتماعی را ملاحظه کنید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 605


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com