دانلود مقالات ترجمه شده

تشکیل بانکی از مقالات ترجمه شده

پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) با هدف جلوگیری از ترجمه مجدد مقالاتی که پیشتر به فارسی ترجمه شده اند، بانک مقالات ترجمه شده را ایجاد نموده است. این مقالات غالبا توسط مترجم متخصص همان رشته ترجمه شده اند و ترجمه مقالات از کیفیت مناسبی برخوردار است که برای اطمینان می توانید چکیده فارسی مقالات را مطالعه نمایید. میتوانید مقاله انگلیسی را به صورت رایگان دانلود کنید.

این مقالات ترجمه شده حاصل از دو منبع می باشند. یک دسته مقالاتی هستند که توسط مترجمان پورتال پویان ترجمه شده اند و پورتال پویان حق مالکیت ترجمه را با دادن تخفیف به کاربر از ایشان خریداری کرده است لذا می تواند ترجمه این مقالات را در بخش بانک مقاله ترجمه شده قرار دهد. منبع دوم مقالاتی هستند که توسط کاربران ارسال شده اند و پس از بررسی کیفت ترجمه و تایید آن، در بانک مقالات قرار گرفته اند. کاربران نیز موظف به رعایت حق کپی رایت بوده و تنها می بایست مقالات خود را ارسال نمایند.

روش های یافتن مقاله ترجمه شده

1-جهت خرید و دانلود مقاله ترجمه شده می توانید به لیست رشته ها در ابتدای همین صفحه مراجعه نموده و روی هر رشته کلیک کنید تا بانک مقاله های ترجمه شده آن رشته را ملاحظه نمایید. جهت سهولت کاربران مقالات بر حسب گرایش و سال انتشار هم دسته بندی شده اند.

2-علاوه بر این یک ابزار جستجوی  مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی ایجاد شده است که از این ابزار هم می توانید برای یافتن مقالات مورد نظر خود استفاده نمایید.

3-یکی دیگر از دسته بندی های انجام شده، تفکیک مقالات هر رشته بر حسب موضوع می باشد. بدین منظور ستون راست همین صفحه می توانید رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی عبارت " نمایش مقالات موضوع بندی شده" کلیک نمایید تا مقالات ترجمه شده آن رشته را بر حسب موضوع و به صورت دسته بندی شده ملاحظه فرمایید.

پس از دانلود ترجمه مقاله ،در صورت نیاز به کلمه عبور از www.daneshgahi.com به عنوان کلمه عبور استفاده نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دانلود مقاله رایگان با ترجمه فارسی بخش راهنمای خرید و دانلود از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان را مشاهده نمایید.

Skip Navigation Links
ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com