ترجمه متون تخصصی بیوشیمی

منابع علمی متنوعی در زمینه بیوشیمی وجود دارد. علاوه بر این سالانه منابع علمی بسیار زیادی در حوزه بیوشیمی به صورت کتاب، مجله و مقاله منتشر می شود.  ترجمه متون تخصصی بیوشیمی یکی از راه های بهره مندی پژوهشگران از آخرین یافته های علم بیوشیمی است. همچنین اگر قصد ارسال مقالات بیوشیمی خود به کنفرانس ها و مجلات ISI بین المللی را دارید می توانید از مترجمین فارسی به انگلیسی زیست شناسی پورتال پویان کمک بگیرید.

پورتال پویان برای ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی بیوشیمی اعم از ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی بیوشیمی از مترجمان بیوشیمی استفاده می کند. برای ترجمه متون تخصصی بیوشیمی از مترجمان رشته بیوشیمی استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی بیوشیمی مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی بیوشیمی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات بیوشیمی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش بیوشیمی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات بیوشیمی و ترجمه سایر متون تخصصی بیوشیمی توسط گروه مترجمان بیوشیمی ما انجام می گیرد.

برای داشتن ترجمه ای تخصصی، سلیس و روان از متون مربوط به بیوشیمی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی بیوشیمی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید.

برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  بیوشیمی نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران زیست شناسی پورتال پویان کمک بگیرید. 

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3685


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید