ترجمه متون تخصصی میکروبیولوژی

ترجمه متون تخصصی میکروبیولوژی توسط مترجمین زیست شناسی سلولی و مولکولی با گرایش میکروبیولوژی در پورتال پویان انجام می شود. سالانه مقالات و یافته های علمی بسیار زیادی در حوزه میکروبیولوژی به چاپ می رسد که آگاهی از آنها می تواند راه دستیابی به جدیدترین دستاوردهای علم زیست شناسی سلولی و مولکولی را هموار نماید. همچنین شما می توانید به کمک ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات میکروبیولوژی، اقدام به ارسال مقالات زیست شناسی سلولی و مولکولی خود به مجلات ISI و کنفرانس های بیت المللی نمایید. شما دانشجویان و اساتید ارجمند رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی با گرایش میکروبیولوژی می توانید ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی متن  میکروبیولوژی خود را برای پورتال پویان ارسال نمایید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی میکروبیولوژی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات میکروبیولوژی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات میکروبیولوژی، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایان نامه های میکروبیولوژی و ترجمه سایر متون تخصصی میکروبیولوژی توسط گروه مترجمان میکروبیولوژی ما انجام می گیرد. بنابراین برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن میکروبیولوژی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی میکروبیولوژی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 6187


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید