دانلود تحقیق روانشناسی با عنوان تاثیر جدایی والدین بر روی کودکان (فایل word)

زمانی که یک ازدواج پس از سال‌ها و با وجود کودکی که ذهن او پر از سوال و چراهای مختلف است، خاتمه پیدا می‌کند، خیلی از والدین تازه این سوال را از خودشان می‌پرسند، که آیا واقعا نباید بخاطر کودکمان طلاق می‌گرفتیم و حال سرنوشت فرزندمان چه می‌شود؟ و عواقب طلاق برای کودکان خود را چگونه به حداقل برسانیم؟ می توانید این تحقیق رشته روانشناسی را به صورت فایل word دانلود نمایید.
قیمت : 495,000 ریال
شناسه محصول : 2010438
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 16
نوع فایل های ضمیمه : word
حجم فایل : 47 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : تحقیق روانشناسی با عنوان تاثیر جدایی والدین بر روی کودکان (فایل word)

چکیده

زمانی که یک ازدواج پس از سال‌ها و با وجود کودکی که ذهن او پر از سوال و چراهای مختلف است، خاتمه پیدا می‌کند، خیلی از والدین تازه این سوال را از خودشان می‌پرسند، که آیا واقعا نباید بخاطر کودکمان طلاق می‌گرفتیم و حال سرنوشت فرزندمان چه می‌شود؟ و عواقب طلاق برای کودکان خود را چگونه به حداقل برسانیم؟ تاثیر جدایی والدین بر روی کودکان در تمام سنین، موجب احساسات دردناک و گیج‌کننده خواهد شد. بهتر است به عنوان والدین، با توجه به چند مسئله مهم و رعایت برخی رفتارها، برای کاهش این درد و اندوه در فرزندان‌مان تلاش کنیم. می توانید این تحقیق رشته روانشناسی را به صورت فایل word دانلود نمایید.

تاثیر جدایی والدین بر روی کودکان ؛ طلاق و فرزندان شما

مطابق آمارهای منتشرشده، تقریبا یک‌سوم از تمام ازدواج‌ها در ایران، به طلاق منجر می‌شوند. و در نیمی از این تعداد، جدایی در طول پنج سال اول ازدواج اتفاق می‌افتد؛ زمانی که بیشتر زوج‌ها تازه شروع به تشکیل خانواده کرده‌اند. با وجود رواج جدایی در سال‌های اخیر، ولی تاثیر طلاق بر روی کودکان نوپا و حتی نوزادان همچنان دردناک و مخرب است. آن‌ها ممکن است دیگر نتوانند یکی از والدین خود را به اندازه‌ای که پیش از این عادت داشته‌اند ببینند و حتما روال معمول زندگی خود را از دست داده و دستخوش تغییر می‌شوند. همچنین این کودکان نیاز پیدا می‌کنند با افراد جدیدی که وارد زندگی‌شان می‌شوند خو بگیرند؛ پرستارهای جدید و یا افرادی که با پدر یا مادرشان وارد رابطه عاطفی می‌شوند. ما باید با تاثیر جدایی والدین بر روی کودکان آشنا باشیم و به خوبی توجه کنیم که چگونه طلاق روی این افراد کوچک اثر می‌گذارد و هرآنچه در توان داریم برای به حداقل رساندن اضطراب و ترس از جدایی والدین در کودک خود انجام دهیم.

 

 


Keywords: طلاق کودک جدایی
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. همچنین این در گرایش های: کلیه گرایش ها، می تواند کاربرد داشته باشد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links