دانلود پاورپوینت تحقیق رشته تربیت بدنی با عنوان آموزش آمادگی جسمانی

این تحقیق رشته تربیت بدنی به بررسی موضوع آموزش آمادگی جسمانی و اصول آن، اصل اضافه بار، ترکیب بدنی و نحوه گرم کردن بدن می پردازد. آمادگی جسمانی عبارت است از توانایی زیستن به عنوان موجودی متعادل و کامل و یا آمادگی جسمانی را می توان انجام دادن کارهای روزمره بدون خستگی و صرف انرژی زیاد تعریف کرد.. یک فرد علاوه بر سلامت جسمانی باید دارای صفاتی چون رفتار نیکوی انسانی مبتنی بر اصول اخلاقی برخوردار باشد. برنامه های تربیت بدنی به طور جدی آمادگی جسمانی را مورد توجه قرار داده و در بهبود آمادگی و تندرستی کلی نیز تلاش می کند. شما می توانید این تحقیق رشته تربیت بدنی را به صورت فایل powerpoint دانلود نمایید.
قیمت : 905,000 ریال
شناسه محصول : 2008820
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار: 1397
تعداد صفحات فارسي : 29
نوع فایل های ضمیمه : powerpoint
حجم فایل : 535 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : پاورپوینت تحقیق رشته تربیت بدنی با عنوان آموزش آمادگی جسمانی

چکیده

این تحقیق رشته تربیت بدنی به بررسی موضوع آموزش آمادگی جسمانی و اصول آن، اصل اضافه بار، ترکیب بدنی و نحوه گرم کردن بدن می پردازد. آمادگی جسمانی عبارت است از توانایی زیستن به عنوان موجودی متعادل و کامل و یا آمادگی جسمانی را می توان انجام دادن کارهای روزمره بدون خستگی و صرف انرژی زیاد تعریف کرد. یک فرد علاوه بر سلامت جسمانی باید دارای صفاتی چون رفتار نیکوی انسانی مبتنی بر اصول اخلاقی برخوردار باشد. برنامه های تربیت بدنی به طور جدی آمادگی جسمانی را مورد توجه قرار داده و در بهبود آمادگی و تندرستی کلی نیز تلاش می کند. شما می توانید این تحقیق رشته تربیت بدنی را به صورت فایل powerpoint دانلود نمایید.

مقدمه

نیل به آمادگی جسمانی و حفظ آن بر تمام جنبه های زندگی تاثیر می گذارد. علاوه بر تقویت تندرستی در افزایش بازده کاری نیز مؤثر است. افراد آماده انرژی بیشتری دارند که این حالت بر بازده کاری و فکری نیز تاثیر می گذارد. انرژی بیشتر فعالیت های و الگوی خواب را نیز بهبود می بخشد.

آمادگی جسمانی به طور کلی اجرای حرکت های عمومی را بهبود می بخشد. فعالیت بدنی با زندگی روزمره در ارتباط است و افراد دارای آمادگی جسمانی، مهارت های ورزشی را بهتر ارائه می دهند. افراد آماده پس از کار و تمرین شدید خیلی سریع تر از افراد فاقد آمادگی به حالت اولیه برمی گردند.

در این تحقیق تربیت بدنی و علوم ورزشی به مباحث زیر پرداخته می شود.

·         اصول و مبانی آمادگی جسمانی

·         اجزای آمادگی تندرستی

·         اصل اضافه بار

·         استقامت قلبی – عروقی

·         ترکیب بدنی

·         قدرت و استقامت عضلانی

·         انعطاف پذیری

·         گرم کردن و آماده سازی بدن پیش از تمرین و مسابقات ورزشی

·         سرد کردن

نتیجه گیری و پیشنهاد:

میلیون ها نفر از مردم، از کمر درد رنج می برند و بسیاری از این ناراحتی ها به ضعف عضلانی و فقر حرکتی و یا فعالیت های نامناسب نسبت داده می شود. کسب و حفظ مقدار مناسبی از این عناصر از خطر ابتلا به کمر درد   می کاهد. میلیون ها نفر از سالمندان و افراد معلول در انجام کارهای روزمره، به علت عدم رشد و تقویت آمادگی جسمانی با مشکلاتی مواجه می شوند. تمرین جسمانی منظم و مناسب، این افراد را برای کار وفعالیت مستقل توانا می سازد. کاهش خطر آسیب عضلانی و مفصلی نیز از نتایج مثبت تمرین منظم و مناسب است.

 

Keywords: ورزش آمادگی جسمانی ترکیب بدنی گرم کردن
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links