دانلود استفاده از الیاف در آسفالت

استفاده از الياف در آسفالت هزينه اقتصادي كمتري خواهد داشت،و با توجه به نياز كشور در زمينه هاي راه و باندهاي فرودگاه ،استفاده از آسفالت هاي اليافي و ايجاد كارخانه هاي توليد آسفالتهاي اليافي پيش ساخته كمك شاياني هم در اقتصاد كشور و هم زمينه هاي ايجاد اشتغال را فراهم خواهد كرد.
قیمت : رایگان
شناسه محصول : 2003663
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 20
نوع فایل های ضمیمه : Word
حجم فایل : 455 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : استفاده از الیاف در آسفالت

چکیده

این تحقیق آماده عمران امکان استفاده از الیاف در آسفالت را بررسی کرده است. دانشجویان رشته عمران می توانند تحقیق استفاده از الیاف در آسفالت را به صورت فایل Word رایگان از پورتال پویان دانلود نمایند.

از همه اين مطالب مي توان  اين چنين نتيجه گيري كرد كه استفاده از الياف  در آسفالت هزينه اقتصادي كمتري خواهد داشت،و با توجه به نياز كشور در زمينه هاي راه و باندهاي فرودگاه ،استفاده از آسفالت هاي اليافي و ايجاد كارخانه هاي توليد آسفالتهاي اليافي پيش ساخته كمك شاياني هم در اقتصاد كشور و هم زمينه هاي ايجاد اشتغال را فراهم خواهد كرد. اين در شرايطي است كه الياف در داخل كشور توليد شود .

در ضمن استفاده از الياف در آسفالت باعث افزايش عمر مفيد ودوام آسفالت و خاكريز در مقابل عوامل محيطي و بار گذاري مي شود ،كه در زمان طولاني اين باعث صرف هزينه كمتري خواهد شد.

مهمترین مطالب این تحقیق آماده به شرح زیر است:

ترک ها در آسفالت

مواد افزودنی و تاثیر آن در آسفالت

تقسیم بندی مواد افزودنی به آسفالت

آسفالت الیافی و تولید آن

مزایای آسفالت الیافی

کاربری های آسفالت الیافی

شیوه قرار گرفتن الیاف در آسفالت

ضریب ارتجاعی الیاف

Keywords: استفاده از الیاف در آسفالت
این برای گرایش های: مهندسی عمران ـ عمران، کاربرد دارد. سایر ، را ببینید. [ برچسب: ]