دانلود پروژه کنترل کیفیت در شرکت سایپا

کنترل کیفیت در شرکت سایپا در این بخش از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) برای دانلود ارائه شده است. این پروژه کنترل کیفیت در شرکت سایپا از 410 صفحه تشکیل شده و به صورت فایل Word است.
قیمت : 460,000 ریال
شناسه محصول : 2003468
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 410
نوع فایل های ضمیمه : Word
حجم فایل :
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : پروژه کنترل کیفیت در شرکت سایپا

چکیده

پروژه کنترل کیفیت در شرکت سایپا

کنترل کیفیت در شرکت سایپا در این بخش از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) برای دانلود ارائه شده است. این پروژه کنترل کیفیت در شرکت سایپا از 410 صفحه تشکیل شده و به صورت فایل Word است.   

در این پایانامه به فرایندهای کنترل کیفیت در شرکت سایپا پرداخته شده است. دانشجویان رشته مهندسی صنایع و همچنین علاقمندان به صنعت خودروسازی می توانند پایانامه کنترل کیفیت در شرکت سایپا را به صورت رایگان دانلود نمایند. پایانامه کنترل کیفیت در شرکت سایپا به صورت فایل word در 410 صفحه آماده شده است.

از آنجايي كه بحث كيفيت در ‏فرآيند توليد همواره برايم جالب بوده است بر آن شدم تا موضوع پايان نامه ام را در اين راستا انتخاب كنم و در اينجا از تمامي دوستان و بزرگواراني كه مرا در اين امر ياري نمودند كمال تشكر و قدرداني را دارم .

ابتدا مطلب را با بررسي تاريخچة شركت سايپا آغاز خواهيم كرد و سپس به روشها، ابزار و نظريه هاي موجود در رابطه با كيفيت فرآيند خواهيم پرداخت . بعد از آن مي بينيم كه فرآيند توليد خودرو پرايد صبا به چه صورت انجام مي شود و در دنباله به چگونگي تعيين كيفيت قابل قبول اين خودرو مي پردازيم . در پايان براي روشنتر شدن مراحل تعيين كيفيت در سايپا قطعه سپر را مورد بررسي قرار خواهيم داد .

مقدمه:

با رشد فكري انسانها انتخاب فعاليتها و فرآيندهاي عملياتي به شيوة تهيه و استفاده بهينه مواد اوليه كمياب، روشهاي تصميم‌گيري و ماحصل كار تكامل بسزا يافتند ، در يك مقطع از زمان ديگر انسان مجبور نبود روزانه به شكار برود  نيازمنديهاي آني خانواده را فراهم سازد همفكري و همكاري و رقابت به آنها قدرت داد تا وسيعتر و عميقتر فكر كند ، به سرعت بياموزند با شتاب به كار گيرند با احتياط با آزمايش بگذارند با تأمل نتايج را بررسي كنند و با تفكر در بهبود ماحصل كار اقدام ورزند در اين راستا سطح خدمات رو به بهبودي رفت كالاها مرغوبيت چشمگيري بدست آوردند و نيازمنديها به سرعت فراهم گرديد...

پایانامه کنترل کیفیت در شرکت سایپا از فصول زیر تشکیل شده است: 

پيشگفتار     

مقدمه    

فصل اول : تاريخچة شركت سايپا     

فصل دوم : نظريه ها و روش هاي موجود در كنترل كيفيت فرآيند     

فصل سوم : مراحل فرآيند توليد در سايپا   

فصل چهارم : تعيين كيفيت فرآيند توليد  

جمع بندي و نتيجه گيري   

پيشنهادات و نظرات 

منابع و مآخذ

Keywords: پروژه کنترل کیفیت در شرکت سایپا
این برای گرایش های: تولید صنعتی، کاربرد دارد. سایر ، را ببینید. [ برچسب: ]